+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mikser

mrb,KADIR BEY admin olarak size bir mail attim sorunumla ilgili cvp larsaniz sevinirim mikser ile ilgili...

kadir bey mail attim aldinizmi bilmiyorum cvp bekliyorum ruhsat faksi tulay hn da mevcut...

kadir bey mbr,sizden daha bir cvp alamadim pazartesi ilgilenecegim diye mail attiniz ama daha bir cvp alamadim yardimlarinizi beklemeye devam ediyorum saygilar....

Ruhsat bilgilerinizi aldik. Ancak Italya dan 15 gunde bir aracimiz cikiyor. Siparisiniz verildi. Bu arada mikser gelinceye kadar, araciniza uygun bir mikser secebilmemiz icin yolunuz bizim taraflara duserse sizi bekliyoruz.
    Iyi gunler.

kadir bey ilginiz icin tesekkur ederim yarin ugrayacagim iyi calismalar...

mrb,Kadir bey mikser konusunda bir cvp geldimi olup olmadigi konusunda 2 gun icinde cvp gelir denmistide?

Sn. civic, 
    ozel emailinizi de aldik ve cevaplandirdik. Buraya bir daha yazalim.
     Italya ya siparis verildi. Hafta sonu oldugu icin bir cevap alamadik. Onumuzdeki hafta belli olur. Her 15 gunde bir malimiz geliyor. Ilk sevkiyata koydurmaya calisacagiz. 
    iyi gunler.

Kadir bey mrb,mikser konusunda bir cvp almadim 10.07.06 tarihinde gelecegi soylenmisti bugun 11 i geldimi acaba tsk...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler