+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRAVA KELEBEK SORUNU

BRAVA KELEBEK SORUNU

Ustalarım daha öncede bu konuyu açmıştım ama birşey ögrenmek istiyoum forumda gezerken bir kaynak ve bunu uygulamak istiyorum ama içinden çıkamadım daha dogrusu anlamadım bazı şeyler var vermiş oldugunuz cvp lardan dolayı şimdiden teşekkür ederim. burda bahsedilen negatif besleme nedir nerededir. nasıl değiştirilir değiştirmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Marea' ların en büyük hastalığı boğaz kelebeğidir. Rölantide gezme varsa aşağıda resimde görülen sensörün negatif besleme kablosunu yeni bir kabloyla değiştirin. Bu sensör diğer Su sıcaklık, hava sıcaklık ve MAP sensörüyle aynı sinyali paylaşır. Bu sensörler zaman içerisinde farklı dirençler oluşturuyor.
    Daha detaylı bilgi için...http://www.2a-lpg.com/download/fayda...UM SENSORU.pdf
    Ayrıca diğer bir hastalık, su sıcaklık sensörüyle ilgili. termostat sağlam, ancak sıcaklık göstergesi düzgün çalışmıyorsa Akü' nün aracın şase bağlantısını kontrol ettirin. genelde oksitlenme oluyor ve araç olmadık arızalar çıkarıyor.
    Bu şase bağlantısı kontrolu tüm araçlar için geçerli..

NOT: Sn. Esirgen,
    Diğer forumlarda yazan benzer sıkıntıya sahip farklı marka LPG kullanıcılarına (2A Mühendislik' ten alıntıdır kaydıyla) bilgi verebilirsiniz. Onlarıda bu dertten kurtaralım..

Cevap: BRAVA KELEBEK SORUNU

Gaz kelebeği potansiyometresi negatifidir.Fiat yetkili servislerind kontrünü yaptırabilirsiniz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler