+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ

AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ

Aracım 2005 model Megane ll Sedan, 2 ay önce aracımı benzinli olarak aldım ve benzinli iken km de şehirler arası 0.22-Ykr şehir içi ise 0.26.-Ykr yakıyordu. Aracın yetkili serviste 60.000.-km bakımı yapıldıktan sonra BRC sıralı sistem LPG taktırdım. Şu an şehir içi ve şehirler arası karışık olmak üzere km de 0.24.-Ykr yakıt tüketimi var, BRC veya diğer marka LPG li araç sahipleri ile görüştüğümde km de 0.16-0.18-Ykr arası yakıt tüketimi olduğunu söylüyorlar. BRC markasını tavsiye üzerine çok güvenerek tercih ettim, İnşiallah teknik bir problemdir ve LPG taktırdığıma pişman olmam diye düşünüyorum, foruma yazma nedenim benzer problemle karşılaşan araç sahiplerinin bulunup bulunmaması, cevap yazanlara şimdiden teşekkür.

Cevap: AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ

Aracınızın benzin tüketim değeri düşük gibi gözüküyor.Tekrar kontrol etmenizi tavsiye ederiz.Aracınız lpg'yi ise lt bazında benzinden max.%15-20 fazla tüketecektir.Kıyaslamanızı bu duruma göre yapabilirsiniz.İyi çalışmalar

Cevap: AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ

merhaba bır soru sorabılırmıyım benım aracım 96 model faırway 90000 km rede 40 lıtrelık gaz alıyorum 300 km yol alamıyorum ayrıca devır saatı sabıt durmuyo.ayar yaptırıyorum bır sure sonra tekrar aynı sorunları yasıyorum.arabama kartal oto sanayındekı brc servısınde lpg taktırdım.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler