+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 Ford Mondeo GHIA HB

1999 Ford Mondeo GHIA HB

merhabalar,

foruma yeni üye oldum..aracıma LPG taktırmak istiyorum.

bana en yakın kozyatağı/bostancı bayisi var gibi görünüyor.

önerebileceğiniz bir model varmıdır ?

birde fiyatlar ve ödeme koşulları nasıldır ?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Cevap: 1999 Ford Mondeo GHIA HB

Aracınıza MY-07 modeli montajı yapılacak.Kampanyamız devam ediyor 1500 ytl 10 taksit.İyi çalışmalar

mbilen arkadaş, taktırdın mı? bende de aynı araç var ve ben de taktırmayı planlıyorum. ne dersin? taktırdıysan sorun var mı? yakıt ne alemde (tabii şehir yazarsanız iyi olur, ben kayserideyim, siz istanbul derseniz yakıt tüketimleri farklı olacaktır.) kısacası ben de taktırayım mı?

ben ukalalık ederek meseleye girmek istiyorum. kışın çok fazla değerleri gerçekçi görmeyin, havaların hafif ısınması gerçek değerleri ortaya çıkaracaktır. ama ,inanın yakıt noktasında gerçek bir cimri bir mekanizma, teknik servis hizmetleri de dahil omak üzere memnun kalabileceğiniz tek marka. nedenine gelince de ; türkiyede kurumsal olarak çalışan tek marka, ben özürlü bir kullanıcıyım. sürekli araçla seyahatlerimi sağlıyorum. bu nedenle çok falza km yapıyorum. yakıt konusunda inanın çok az yakıyor (kullanıcı faktörlerini gözden kaçırmamak şartıyla). imkanınız olsa buyurun izmirdeyim gelin sizi misafir edeyim bir süre siz kullanın, kararı siz verin. özellikle ford gibi fazla yakan araçlarda yakıttaki tasarrufu tartışılmaz (bende de fotomatik focus var, düşünün herkesin aracından fazla yakan birisi olarak bunları söyleyebiliyorum)

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler