+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lancer

Lancer

İyi Günler 2004 modeL mitsubishi Lancer Otomatik vites araç aldı. LPG taktırmak istiyorm. Lancer araçlarla ilgili fazla lpg tartışması görmedim. Bu konu hakkında yardımcı olacak birisi var mı? Trabzonda'yım yetkili servisler ve BirdE BRC nin (eğer varsa) aracıma uygun kitlerinin son fiyatları nedir öğrenebiLirmiyim?

Cevap: Lancer

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Şu andaki kampanyamız 1500 ytl 10 taksit.İyi çalışmalar

Bu hızlı cevap ve bilgilendirme için teşekkürler. en kısa zamanda trabzondaki yetkili servisinizle iletişime geçeceğim

Alıntı hbasel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi Günler 2004 modeL mitsubishi Lancer Otomatik vites araç aldı. LPG taktırmak istiyorm. Lancer araçlarla ilgili fazla lpg tartışması görmedim. Bu konu hakkında yardımcı olacak birisi var mı? Trabzonda'yım yetkili servisler ve BirdE BRC nin (eğer varsa) aracıma uygun kitlerinin son fiyatları nedir öğrenebiLirmiyim?
    2007 mart ayında 2005 lancer arabamda BRC marka LYPg dönüşümü yaptırdım. İlk dönemlerde ayarlarda bazı sorunlar yaşadım. Ancak her seferinde Hem 2 A hemde montajı yapan Karaman KARPAR otomotivden hızlı ve tam yardım aldım. Şu an hiçbir sorun yok. 15000 km yol yaptım. Yaklaşık % 35 lik bir tasarruf sağladım. Aracımda kullandığım benzin miktarının % 20-25 fazlası gaz tüketiyorum. Yaz dönemi 100 km.de şehir içi 7,5 litre şehir dışı 9,5-10 litre Lpg tüketimim var. Kısacası ben memnunum. LPG li günler dilerim.

Merhaba,
    Nihayet dönüşümü yaptırdım ve 3 depo lpg kullandım
    2004 otomatik vites lancer aracımla bir depo (32 lt lpg alıyor) yakıtla şehir için ancak 240 km gidiyorum. Bu yakıt tüketimi normal midir. Bir arkada ortalama 100 kmde 10 lt lpg harcadığın yazmış bu hesaptan benim 320 km yol gitmem lazım fakat yanına bile yaklaşamıyorum. arabam 50 km de daha yıpranmamış bir araç

Ayni araç bile olsa başkasının tüketimi ile kıyaslama yapmak yanlış olur çünkü;
    1-Araç bakımları farklı olabilir
    2-Aracın kullanıldığı güzergah farklı olabilir
    3-Kullanıcının araç kullanım stili farklı olabilir.
    Bu yüzden aracınızın lpg tüketimini benzin tüketim değeri ile kıyaslamak en doğrusudur

slmlar

bende 2006 model 1.6 düz vites lancer sahibiyim,son indirimlerden sonra bende ciddi ciddi lpg olayını düşünmeye başladım...

fakat yukarıda yazılan değerler bana biraz yüksek geldi;

ben 50 ytl lik benzin ile şehirdışı 250km rahatlıkla yapıyorum şehir içi ise 190-200 km,tabi bunda benm sürüş tekniğiminde etkisi büyük...

yukarıdaki arkadaş 32lt lpg ile 240 km yapığını söylemiş yani 60ytl ile 240km,nerdeyse benm benzinle yağtığım değerin aynısı??

sizin kullanımda yada montajda bi sorun olma ihtimali varmıdır acaba?

Kullanım stili ile aracınız benzin de az yakıyor ise ayni stil ile lpg'de az yakacaktır.Aracın lpg tüketimini şu şekilde hesaplayınız.Aracınız benzinde harcadığı benzinin ayni şartlar da litre olarak %15-20 daha fazla lpg tüketecektir bu değerin üzeri çok yakıyor demektir.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler