+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fiestada lpg ile uyum

Fiestada lpg ile uyum

Forum sayfalarnı incelediğimde 2004/2005/2006 Ford Fİestalarla ilgili konu bulamadım.Ben aracıma lpg taktırmak istiyorum.Sorun olur mu taktıran varsa veya firma yetkilisi bana cevap verirse sevinirim. Teşekkürler.

Cevap: Fiestada lpg ile uyum

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.İyi çalışmalar

Listede malatyada 1 adet yetkili bayi gözüküyor doğrumu ?

Forumda Ford yurtdşında lpg de brc tercih ediyor yakında ülkemizdede olacak diye okudum bir adrs verebili misiniz .incemek isterim Tesekkürler...

2000 model ford fiesta flair e lpg olurmu olursa montaj ücreti ne kadar? Teşekkürler

Aracınız sıralı enjeksiyon sistemine sahip ise MY-07 kitimiz kullanılacak.Fiat ve diğer konularda bilgi alabileceğiniz size en yakın yetkili bayimizin iletişim bilgilerine giriş sayfamızdaki bayi listesinde bulabilirsiniz.İyi çalışmalar

Tüm dünyadaki büyük otomobil fabrikaları yine dünyanın en büyük LPG&CNG ürünleririnin üretici firması olan BRC ürünlerini tercih etmektedir,bunların arasına Ford markasının katılması kadar dogal hiç bir şey olamaz.AKLIN YOLU TEKTİR...

MAVİDENİZLER OTOGAZ

ANKARA BÖLGE BAYİ

0312 385 9 555

kime sorsam işçilik önemli diyor ..mutlaka önemli ama fiestaların montaj şeması ve veya nereye hangi kablo takılacac ..birde hortum uzunluğu iyi ayarlamamış diyor diğer fieta kullanıcıları (problem yaşayanlar)öneri fikir olan var mı?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler