+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg taktıracam yardım???

Question lpg taktıracam yardım???

iyi gunler vecta c ye (2004) lpg taktırmak istiyorum ama gercekten cok kararsınızım yardımcı olurmusunuz.taktıranlar ne gıbı sorunlarla karşılastı ve tankın bagaja koyma işlemi canımı sıkıyor bagaja özel tank yapan yer varmı bilen varmı,varsa bana ulaşabılırmı bır zahmet.yasinyilmaz_84@hotmail.com

Cevap: lpg taktıracam yardım???

Tanklar standart'dır yetkili servislerimiz de yaptıracağınız montajlar da sorun yaşamazsınız.İyi çalışmalar

Valla 15,000 km dir kullanıyorum sıkıntı yok (2004 vectra c)
    ama şimdiki aklim olsa yedek lastik yerine uyan simit tanklardan taktırırdım.

sürekli şehir içindeyseniz simit tank taktırabilirsiniz.Fakat uzun yola da çıkıyorsanız simit tankı yada ufak tip silindir tankı tavsiye etmem.uzun yola gidiyorsanız en ideali büyük silindir tank.Biraz yer kaplar ama her 300 km de bir lpg istasyonu aramak zorunda kalmazsınız.

SAYIN VECTRA C HANGİ İLDESİNİZ DENİZLİDE İSENİZ SİZE YARDIMCI OLALIM SİZE TAVSİYEM BRC TAKTIRIN HERHANGİ BİR 2A BRC SERVİSİ OLABİLİR İYİ GÜNLER

bende taktıracam ama taktırmadan önce www.sikayetvar.com gibi şikayet adreslerinde markaları taradım. brc de dahil hepsi problemli. hangi marka tüm problemli işlerini halletmiş ve şikayetçi not düşmüşse o marka taktır. ben biraz daha beklemeye karar verdim

Malesef çoğu zaman ilgili sitede sorunu çözülen kullanıcılar sonucu paylaşmıyor.İlginize teşekkür ederiz

ilgili sitede firmanın cevaben yazdıkları yayımlanmak zorundadır. 2a mühendislik hiçbir şikayetciye cevaben tek kelime yazmamış. fakat chevrolet ve diğer firmalar yazmış.

Yazamıyorsun. Eskiden firma üyeliği için astronomik paralar isteniyordu. Şimdi firma üyeliği kabul edilmiyor. Zaten genelde BRC ürünüyle ilgil sorunu çözülmüş, müşteri aracından şikayetçi.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler