+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stilo'ma Lpg Taktırdım...

Thumbs up Stilo'ma Lpg Taktırdım...

Arkadaşlar, nihayet geniş ve uzun araştırmalarım sonucu artık bende LPG'li bir araca biniyorum...

Ama kendimi şanslı saydığım konulardan belki de en önemlisi 1. BRC Sequent MY07 taktırmış olmam 2. Bu markayı MOCAN otogaz da taktırmış olmam...

İnanın bana başka birinin reklamını yapmak değil amacım ama eğer giderseniz sizde görürsünüz MOCAN'ın sahibi Can bey ve oğlu Övünç Bey orada çalışan Tahir kardeşim insanlarla sanki akrabasıymış gibi ilgileniyo...

Benüm serüvenim Ramazan Bayramının Arefesinde oldu sadece bilgi sormak için gitmiştim..bana 6-7 saat içinde montaj yaparız dediler ama 4 saatte bitirdiler ve bayramdan önce LPG li oldum..

Dünde araçta bir tekleme var die kendilerine danışayım dedim (telefonla) Sevgili kardeşim Övünç bey bana aynen şunları söyledi..

- Volkan bey bu araç sizin aracınız değil öncelikle bizim aracımız o sebeple siz müsait değilseniz ben sizin evinize gelirim ve arızayı yerinde onarabilirim...

dedi ve geldi..

Şimdi soruyorum size...Böyle bir hizmet nerede var..??

İyiki varsın MOCAN OTOGAZ

Saygılarımla

Cevap: Stilo'ma Lpg Taktırdım...

bende de 1.4 Stilo var 2006 model
    bende BRC MY07 taktırdım.

Bir ara epey bir problemim oldu arabanın çalışmaması gibi.
    Mahalleye epey bir rezil etti beni.
    En sonunda taktırdığım yerde epey bir benzinde kullandıktan sonra yeni bir ayar yaptırdım, bayramdan beri iyi. Sorun yok sayılır, hafif bir devir dalgalanması oluyor ara sıra ama onada dünden razıyım.

Sivas Erkay Otogaz da ki Serkan Ustaya tekrar teşekkür ederim. Farklı bir yerde yine bir BRC servisine uğramıştım adam hiç bir şey yapamamış ve daha kötü bir şekilde teslim etmişti.

Arkadaşlar BRC MY 07 kit ile son yakıt değerlerimi yazıyorum

36,5 ytl = 21,47 lt LPG ile 228 km şehir içi (LPG=1,7 Ytl)

Km de 9,4 lt LPG yakıyor, km de 160 ykr.

Yol bilgisayarım 8,3 lt/100 km benzin yakıt değeri gösterirken 9,4 lt/100 km LPG tüketimim var. Demek ki LPG ben
    Bilgilerinize sunmak istedim. Stilo sahipleri tüketimlerini yazarsa paylaşmış oluruz.

İyi akşamlar.

walla senin yakıt gayet iyimiş abicim...
    benim araba 0,21 kuruş yakıyo...

şu aralar havanın soğuk olmasından mıdır bilmiyorum ama yakıtım yaklaşık 10.4 lt falan 100 km de.

aracım 2004 stilo..en son doldurdum 362 km 52.00 ytl aldı.143 ytl yaktı.bir once doldurdugumda 156 ytl kakmıstı.şehirler arası yolda 120 km geçmedim. BRC ama modeli ne bilmiyorum. sıkışık trafikte dur kalk yaparken rolanti düzensizliği oluyor ve istop ediyor. bir kaç kez baktırdım sonuç değişmedi öyle kullanıyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler