+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 SCENIC SPORTWAY

2007 SCENIC SPORTWAY

Sitenize yeni üye oldum.Herkese selamlar.Aracımı henüz yeni aldım.13000km de.Daha önceki aracım ford focus idi lpg konusunda çok sıkıntı çektim.bildiğiniz klasik ama can sıkıcı sorunlar. o zamanda arkadaşlarım ısrarla Brc marka tavsiye etmişlerdi dinlemediğime pişman oldum.Şu anda Ankara'dayım 2007 scenic arabama brc taktırmak istiyorum.Brc nin hangi tipini taktırmam gerekir? Özellikle Ankara daki en iyi servis veren bayinizi yazmanız mümkün mü?Tüm forumdakilere saygılar.

Cevap: 2007 SCENIC SPORTWAY

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak Ankara bayi listemizi giriş sayfamızda bulabilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz.

Alıntı goldenhammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitenize yeni üye oldum.Herkese selamlar.Aracımı henüz yeni aldım.13000km de.Daha önceki aracım ford focus idi lpg konusunda çok sıkıntı çektim.bildiğiniz klasik ama can sıkıcı sorunlar. o zamanda arkadaşlarım ısrarla Brc marka tavsiye etmişlerdi dinlemediğime pişman oldum.Şu anda Ankara'dayım 2007 scenic arabama brc taktırmak istiyorum.Brc nin hangi tipini taktırmam gerekir? Özellikle Ankara daki en iyi servis veren bayinizi yazmanız mümkün mü?Tüm forumdakilere saygılar.
    SAYIN GOLDENHAMMER;

Aracınıza uygun sistemimiz BRC MY-07 Plug and Drive versiyonumuz.Ankaradaki tüm servislerimiz gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptır,güvenle aracınızı emanet edebilirsiniz.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz.Unutmadan kampanyamız devam etmekte geç kalmayın

Özençler 2A Çorum Otogaz

ÖNCELİKLE HERKESE SELAM VE SAYGILAR.Bugün aracıma (11.11.2008 salı) brc Mocan Otogaz Ankara da brc squent 24 mı 07 taktırdım.Henüz yeni inşallah sorunsuz devam eder.MOCAN OTOGAZ çalışanlarına başta,Övünç ve Fatih beylere,Tahir ustam,Serdar ustama,Sabri ustama,Aydın ustama kaliteli,temiz ve ilgili çalışmalarından dolayı teşekkürler.Bir işçilik bu kadar güzel olur.Samimi ve içten yaklaşımlarından dolayı teşekkürler.Umarım sorunsuz olarak devam eder.Sorun çıksada ilgileneceklerinden adım gibi eminim,montaj esnasında gelen diğer müşterilerine olan ilgileri birkez daha güvenimi tazeledi.iyi çalışmalar MOCAN OTOGAZ.

Sayın goldenhammer,

Hakkımızdaki olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Aracınızı güle güle kullanın, MOCAN OTOGAZ çalışanları her zaman emrinizdedir.

Saygılarımızla

Alıntı goldenhammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖNCELİKLE HERKESE SELAM VE SAYGILAR.Bugün aracıma (11.11.2008 salı) brc Mocan Otogaz Ankara da brc squent 24 mı 07 taktırdım.Henüz yeni inşallah sorunsuz devam eder.MOCAN OTOGAZ çalışanlarına başta,Övünç ve Fatih beylere,Tahir ustam,Serdar ustama,Sabri ustama,Aydın ustama kaliteli,temiz ve ilgili çalışmalarından dolayı teşekkürler.Bir işçilik bu kadar güzel olur.Samimi ve içten yaklaşımlarından dolayı teşekkürler.Umarım sorunsuz olarak devam eder.Sorun çıksada ilgileneceklerinden adım gibi eminim,montaj esnasında gelen diğer müşterilerine olan ilgileri birkez daha güvenimi tazeledi.iyi çalışmalar MOCAN OTOGAZ.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler