+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC Enjektorlerden Ses Geliyormu?????

Bazi araclarda motor blogo uzerindeki koruyucu kapak, sesi akustik olarak bir davul etkisi yaratarak cogaltiyor. bu araclarda rail montaj yeri bu nedenle onem arz ediyor. Onumuzdeki haftadan itibaren tum servislerimize ses izolasyon takozlari gonderilmis olacak. Montaj yaptirdiginiz servislerle temasa geciniz.

Alinti:
    Merhaba Kadir Bey,

bahsi gecen lastik takozlardan benim aracimada takilaiblirmi? (Bu hafta sonu ve onumuzdeki hafta yine bordumda olacagim, sonraki hafta servise ugrayabilirim.)

Benim bildigim kadariyla VW marka araclarda ses izolasyonu ust seviyede.
    O zaman servisin dedigi gibi disaridan kotu dizel gibi ses gelmesi normal degil anormal olur.
    Benim aracima da yarin montaj yapilacak. Bende bu ses olayini merak ettim dogrusu.
    Ama bunu da mukemmel Rail teknolojisinin bi dikeni olarak gorebiliriz.
    Baktik ses cok ust rahatsiz edecek seviyede. O zaman izolasyon yollarina basvururuz.
    Benzine geri donmeyelim de....   Haksiz miyim....   

tartarini mukemmel arkadasim vectrasina taktirdi cok memnun bu arada yine bir tanidigim vectrasina lovato taktirdi o da cok memnun bu arada kalite olarak en iyiside brc imis

2004 model Clio Symbol aracima Ankara Yaldizlar Otogaz sis.sirketinde Nisan 2006 da BRC Sequent 24 sistem donusum yapildi seyir halindeyken hicbir sekilde enjektor sesi duymuyorum ,55 yasindayim acaba kulaklarimdami bir sikinti var !.

Kulaklariniz saglam
    Cunku ben de seyir halindeyken hicbir ses duymuyorum...
    Bizim bahsettigimiz rolantide araba duruyorken ozellikle kirmizi isik vb deki enjektor sesinin kabinden duyulmasi,
    Ama sanirim bu da bi kac lastik takoz ve biraz izolasyon malzemesiyle halledilebilir...

Ben herhalde sansli kullanicilardan biriyim,zira enjektor sesini sadece ve sadece motor kaputunu actigimda duyuyorum.Kaput kapaliyken ve kirmizi isikta beklemek gibi hareketsiz durumlarda bir ses duymuyorum.Galiba enjektorlerin yer seciminin etkisi olsa gerek

Merhaba Kadir Bey,

C.tesi gunu Izmir BRC servisimize gitmeden once aradim, halen ses izolasyon takozlarinin gonderilmedigi bu nedenle bosu bosuna gitmemem gerektigi iletildi. 

Bu izolasyon takozlarinin, onumuzdeki hafta izmir servislerinde olmasini saglayabilirmiyiz?

Onumuzdeki hafta icinde gonderilecek.

Merhaba ,

Gecen hafta tatile gitmeden once aracima Mucip Otogaz dan BRC Seq 24  sistemini taktirdim ve 2000 km yol yaptim, su ana kadar da cok memnunum.
        Bir onerim birde sorum olacak.
    Onerim :  LPG gostergem saglikli calismiyor, Kadir bey ile  gorustugumde sorun olmadigini ve tank uzerinden tam dolum ayari  yapilmasi gerekebilecegi soylenmisti.  Bende arkasindan servisimi aradim ve sorunu ilettim ,  kendi arabalarinda da ayni sorunun oldugunu bunun bir sorun yaratmayacagini soylediler,  ne zamanki ben Kadir bey ile konustum Dolum ayari yapilmasi gerekiyormus deyince, hmm evet oyle bir ayar var  gelirseniz yapariz dediler.
    Bu tur konularda  Bayilerinize  donusum sonrasi kullanicinin dikkat etmesi gereken sorunlar ve cozumleri  gibi bir  kitapcik verseniz iyi olmaz mi, bu sayede tum BRC servisleri ayni proseduru uygulamis ve sorun yasanmadan kullanicilari bilgilendirmis olurlar.
    Sorum :  Enjectorlerden gelen ses sorunu bende de mevcut ,  araba gazda ve rolantide iken ,  benzinliye gore  en az 3 - 4 kat daha sesli calisiyor, bu konudaki cozumleri ayrica bir ucret karsiliginda mi alacagiz  (12 ay taksitle 1940YTL ye taktirdim ) )yoksa  bu bize BRC yi sectigimiz icin taninan bir ayricalik mi olacak.

Bu arada arabanin performansindan oldukca memnunum

Tesekkurler

Ses izolasyonu icin kaucuk  rail takozlari servislerimize sevk edildi. Servisle gorusunuz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler