+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benzinden gaza geçme problemi

benzinden gaza geçme problemi

arkadaşlar iyigünler benim aracımda brc marka bi tüp takılı değil ama yinede yardımcı olursanız teşekkür ederim. 2. el opel astra marka bi araç aldım. bu araçta ekogas marka tüp takılı. bu araçta şöyle bir problemim var. araç benzinden gaza geçerken yaklaşık 2,5-3 km yol yaptıktan sonra gaza geçiyor. tüpun ısısı 10 dereceye ayarlı olduğu halde. bunu nasıl çözebiliriz. lütfen yardımcı olurmusununz.

Cevap: benzinden gaza geçme problemi

Aracın soğutma suyu termostatını kontrol ettiriniz.İyi çalışmalar

Alıntı ldeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyigünler benim aracımda brc marka bi tüp takılı değil ama yinede yardımcı olursanız teşekkür ederim. 2. el opel astra marka bi araç aldım. bu araçta ekogas marka tüp takılı. bu araçta şöyle bir problemim var. araç benzinden gaza geçerken yaklaşık 2,5-3 km yol yaptıktan sonra gaza geçiyor. tüpun ısısı 10 dereceye ayarlı olduğu halde. bunu nasıl çözebiliriz. lütfen yardımcı olurmusununz.
    Ayrıca soğutma suyunu genleşme kabının oradan almışlarsa aynı sorunu yaşarsınız, Doğru yer kalarifer hortumlarından paralel hat çekilmesidir.

Alıntı ldeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızdaki sistemin regulatörünün ısı sensörü de arızalı olabilir,araç ısınmasına rağmen gerekli ısı derecisini okumadığı için böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler