+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 Passat 2.0 FSI

2006 Passat 2.0 FSI

öncelikle herkese iyi akşamlar

şu an brc kitli vectra kullanmaktayım ve bir passat fsı alma durumum var. yıllardır lpgye alıştım ve benzinle uğraşmak istemiyorum. ancak aklıma takılan birkaç soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim

1) bizim araçlarımızda manifold delinerek enjeksiyon sağlanıyordu anladığım kadarıyla yeni teknoloji artık manifold delmeden yapılabiliyormuş. bunun aslı nasıldır ve passata uygulanabilirmi? tavsiye edermisiniz yoksa eski sistem daha mı verimli.

2) Passat fsi motora lpg uygulaması yapılabilir diyen de var yapılamaz diyen de işin aslı nasıl?

3) Herhangi bir soruna yol açarmı vectramda yıllardır neredeyse 0 sorunla kullanmaktayım passat için durum değişik olur mu?

4) Prıns diye de bir marka varmış hiç kullanmadım artısı eksisi nedir bizim brclere göe

son olarak sorun yoksa hemen önümüzdeki hafta aracı alıp LPG dönüşümünü sağlamak istiyorum ankarada tavsiye edebileceğiniz en iyi yer neresi olabilir

saygılarımla

Cevap: 2006 Passat 2.0 FSI

Aracınızı sorduğunuz her iki konu hakkında yetkili bayilerimiz görmesi gerekiyor.
    Manifold delinmeden yapılan montaj için benzin enjektörleri bölgesini ve FSI montajı için aracın motor ve ECU kodlarına bakaması ve yapmaları gerek testler vardır.Yetkili bayilerimizin yapacağı bu işlemlerden sonra tarafınıza bilgilendirme yapacaklardır.
    Size en yakın yetkili bayimize giriş sayfamızdaki bayi listesinden ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar

bilgi için çok teşekkürler yarın sabah bayiye uğrayıp araca baktırıp uygun ise alacağım ortalama bir fiyat bilginiz varmı acaba

aracın motor kodu BLR uygun mudur acaba?

İlgil motor tipi ve kodlarını aşağıdaki gibidir.İyi çalışmalar

Volkswagen Golf 1.6 16V 2006 85 kW Engine BLP
    Volkswagen Passat 2.0 16V 2006 110 kW Engine BVY
    Volkswagen Golf 2.0 16V GTI 2006 147 kW Engine BPY
    Volkswagen Golf 1.4 16V Turbo 2006 103 kW Engine BMY
    Alfa Romeo 159 2.2 16V JTS 2006 136 kW Engine 939A5000
    Alfa Romeo Brera 2.2 16V JTS 2006 136 kW Engine 939A5000 ..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler