+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ruhsata isletme masraflari hakkinda...

merhaba arkadaslar,
    Aracina yeni lpg taktiran arkadaslardan ricam,ruhsata isletme masrafi ne kadar gittigini yazabilirler mi?
    takipciyemi yaptirmali yoksa cok fazla ugrastirmiyorlarsa kendimiz halletsek daha mi iyi olur?
    Ben izmirdeyim ,burda bu isi yapan arkadaslarin fikir ve goruslerini ogrenmek istiyorum
    Tesekkurler....

220 ytl takipciden duydugum fiyat

biz bugun kendimiz hallettik 180 ytl ye isi bitirdik.muameleci 250 istedi.
    2 sayfa ruhsat 54 ytl
    soforler odasi 5y tl
    sizdirmazlik raporu 20 ytl
    muayene 97 ytl

plaka degismiyorsa yada muayene icin ruhsatta yer varsa tek sayfa ruhsat degisiyor...

Edited by - tr06e Tarih: 23/06/2006 13:43:02

2 sayfa ruhsat 54 ytl
    soforler odasi 5y tl
    sizdirmazlik raporu 20 ytl
    muayene 97 ytl
    daktilo doldurma ucreti 7.5 ytl
    hepsi yaklasik 1/2 gun kendin yaptir.

merhaba arkadaslar 

bana projede gerekli dediler yukarida arkadaslar bunu yazmamislar 60 ytl leymis,yada buna gerek yokmu ???

Tesekkurler....

merhaba arkadaslar 

bana projede gerekli dediler yukarida arkadaslar bunu yazmamislar 60 ytl leymis,yada buna gerek yokmu ???

Tesekkurler....

Bu  konuda daha once bi yazi yazmistim, arkadaslar hatirlarsaniz.... Baazi kurnaz esnaflar fiyati ucuz gosterebilmek icin projeyi ayri tutuyolar, sanki bu is keyfii imis gibi....  Oysa bir zorunluluktur lutfen montaji yapan servisinize giderek hakkiniz olan projenizi isteyin... Ve kucuk hesaplar yaparak fiyat uzerinde diilde bu gibi isler konusunda titiz olun bu tur yazilar okuyunca cok uzuluyorum

bu ulkede bu burokrasi ne zaman bitecek?
    resmen cile cektik ruhsata isletene kadar.

LPGyi ruhsata bugun islettim, iki gunumu aldi...

1- MMO sizdirmazlik raporu icin....................................... 20 YTL
    2- EK-1 ve ruhsatlari doldurmak icin takipciye.............. 20 YTL
    3- Eksoz icin.............................................. ............................15 YTL
    4- Vize icin.............................................. ................................98 YTL
    5- Ruhsatlar icin.............................................. .....................54 YTL

toplam: 207 YTL

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler