+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OPEL ASTRA

OPEL ASTRA

Merhaba,
    benim 1998 model 1.6 HB otomatik vites Opel Astra (eski kasa) bir arabam var.
    bunula bayramda uzun yola çıkmak istiyorum ancak, ne kadar benzin tüketir yorum yapamıyorum, bilgisi olan varsa cevap yazarsa çok memnun olurum, Ankara-Eskişehir-Safranbolu tarafına gitmek istiyorum, acaba tüketim olarak kaç depo benzim harcarım?
    bilenler varsa şimdiden çok teşekkür ederim cevaplar için,

Saygılarımla,

Cevap: OPEL ASTRA

Merhaba 1998 Model Opel AStra Cd Hb aracım vardı. Bir depo benzin ile kırmızı ışık yanana kadar uzun yolda 700 - 800 km yol yapıyordum. Ortalama sakin kullanımda bir depo ile en az 700km yaparsınız.

Cevabınız için çok teşekkür ederim,
    sizin aracınız da otomatik miydi?
    benimki otomatik olduğu için acaba çok mu yakar diye düşünüyorum, ben de 700 km yapabilir miyim acaba?

ama benim aracım otomatik vites,
    sizinki de otomatikmiydi, acaba daha mı çok yakar benim araba?

benim araba otomatik vites olduğundan daha çok yakmaz mı acaba?

Otomatik değildi fakat otomatik ile arasında çok fark olmaması gerekir en azından uzun yolda. Şuan bende otomatik araç kullanıyorum. Aynı araçın manual olanı arkadaşımda var yakıt verilerini kıyasladığımızda uzun yolda çok bir fark olmadığını gördüm. Fabrika verilerine baktığımızda 100 km de bir lt gibi bir oyna var. O kadarıda rahatlık açısından kendi açımdan önemli olmadığını düşünüyorum

cvbınız için çok teşekkür ederim,
    kesinlikle otomatik arabanın rahatlığı hiçbir vitesli arabada yok, ben de çok memnunum ,
    aslında değiştirmeyi de düşünüyorum arabayı ama bu 1998 eski kasalara da herkes çok güzel diyor, kıyamıyorum, biraz da kriz dönemi olması, düşündürüyor beni

merhaba arkadaşlar 1995 model 1.4 opel astra aldım. ancak 40 ytl benzinle 85 km yaptım çok fazla.. nedeni ne olabilir bana yardımcı olabilirmisinz tşk.

merhaba, 1995 model 1.4 opel astra aldım çok yakıyor, 20 ytl lik benzinle 80 km yaptım sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz

40tllik benzinlemi 80km yaptık yoksa 20tllik benzilemi.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler