+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 190 E ye lpg oluyor mu?

190 E ye lpg oluyor mu?

İyi günler merhabalar. 85 model 190 e 2.0 mercedes almayı düşünüyorum da tek sorun lpg ile alakalı sorunlar.. mekanik enjeksiyonlu olduğu için sıralı takılamıyor bunu biliyorum.. düz sistem takılabiliyor diyenler de var takılamıyor diyenler de var.. bir kaç parça eklenmesiyle düz sistem takılabiliyor sanırım.. peki bunun garantisi var mı yani sonuçta lpg de bir problem çıkar da gelin sökelim denirse lpg sökülecek tamam ama araba bende kalıcak sonuçta ondan sonra bir daha araba almak gibi bir şansım yok bu konuyla alakalı bilgi verirseniz memnun olurum garanti konusunda.. ayrıca gürsel ustaydı sanırım oldukça methediliyor sitede gürsel ustaya gitsem sorunsuz ve garantili bir şekilde halledebilirmiyiz acaba?
    Saygılar..

Cevap: 190 E ye lpg oluyor mu?

Gürsel Usta'nın iletişim bilgilerini giriş sayfamızda yetkili bayi listesinde bulabilir daha geniş bilgi alabilirsiniz.İyi çalışmalar

Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler merhabalar. 85 model 190 e 2.0 mercedes almayı düşünüyorum da tek sorun lpg ile alakalı sorunlar.. mekanik enjeksiyonlu olduğu için sıralı takılamıyor bunu biliyorum.. düz sistem takılabiliyor diyenler de var takılamıyor diyenler de var.. bir kaç parça eklenmesiyle düz sistem takılabiliyor sanırım.. peki bunun garantisi var mı yani sonuçta lpg de bir problem çıkar da gelin sökelim denirse lpg sökülecek tamam ama araba bende kalıcak sonuçta ondan sonra bir daha araba almak gibi bir şansım yok bu konuyla alakalı bilgi verirseniz memnun olurum garanti konusunda.. ayrıca gürsel ustaydı sanırım oldukça methediliyor sitede gürsel ustaya gitsem sorunsuz ve garantili bir şekilde halledebilirmiyiz acaba?
    Saygılar..
    SEVGİLİ ARKADAŞIM ALACAĞIN ARABA MERCEDES FİRMASININ O YILLARDA ÜRETTİĞİ 201 ŞASE BAŞLIKLI EKONOMİK SAYILABİLECEK EN KÜÇÜK SERİSİ.BUNUN YANINDA İSE 2000cc HACİMLİ MOTORU BU KASAYA BİRAZ BÜYÜK GELSE DE UYUMLU BİR KULLANIŞI VAR.TABİ Kİ PERFORMANS YÜKSEK OLUNCA YAKIT SARFİYATI DA BİRAZ YÜKSEK OLUYOR.
    BU ARACA ÇOK MONTAJIMIZ VAR.ANLADIĞIM KADARI İLE HENÜZ ARACI ALMAMIŞSINIZ.TAVSİYEM İYİ BİR MERCEDES USTASINA ARACI KONTROL ETTİRMENİZ.ÖZELLİKLE MOTOR KOMPRESYONU ÇOK ÖNEMLİ BUNA AYRICA DİKKAT EDİLMESİ GEREKİYOR.
    MERCEDES MOTORLARINDA (4 SİLİNDİRLİ OLANLAR) 1984 İLE 1992 YILLARI ARASINDA ÜRETİLENLERDE MEKANİK ENJEKSİYON(KA JETRONİK)SİSTEMİ KULLANILMIŞTIR.MAALESEF SON ZAMANLARDA BAŞARIYLA UYGULANAN SIRALI LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ BU MOTORLARA OLMUYOR.BUNUN İÇİNDİR Kİ DÖNÜŞÜM YAPILACAK SİSTEM MİKSERLİ OLACAK.
    MİKSERLİ OLMASI SİZİ ENDİŞELENDİRMESİN ÇÜNKÜ BİZ BU SİSTEMLERİ DE GARANTİLİ VE BAŞARIYLA UYGULUYORUZ.
    DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN 0212-5632103 VEYA 05322120473 No LU TELEFONLARDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ....SAYGI,SEVGİ VE İYİ BAYRAMLAR DİLEĞİ İLE....GÜRSEL USTA.....

91 Model 190 e 1,8 aracımda mikserli BRC sistemi takılıdır. sistem ben arabayı aldığımda takılıydı. ilk aldığımda az da olsa hiç ummadığım zamanlarda patlama diye tabir edilen karbiratörün altındaki u hortumu yerinden çıkıyordu çalıştırmalar esnasında. ama o sorunuda bir usta sayesinde halletmiş bulunmaktayım. uzun yolda ortalama 110 km hız ile aracım 0,130 ytl yakmaktadır. Ama alınacak arabanın motoruna bakılması lazım ve benim tavsiyem 90 model ve üzeri düşünün.. Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler