+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YAKIT MEMNUNIYETI

ROVER 416 (1999) MODEL KULLANICISI BIR MAKINA MUHENDISIYIM.
    UYSAL OTOGAZ GELMEDEN ONCE ANTALYADA KI TUM OTOGAZCILARI GEZDIM.
    BRC ZATEN KENDINI ISPATLAMIŞ BIR MARKADIR
    FAKAT ONEMLI OLANIN USTANIN TEKNIK BILGISI VE MONTAJ KALITESI OLDUGUNU ANLADIM.
    COK IYI BIR CIHAZ KOTU BIR MONTAJLA REZIL EDILEBILIR. BEN 
    UYSAL  OTO GAZIN  IKINCI BIR ALTERNATIFINI BULAMADIM.
    ILK DEPODA YAPTIGIM HASSAS YAKIT OLCUMUNU BELIRTMEK ISTIYORUM.
    ;
    ANTALYA ISPARTA ARASINDA ARACIMIN 1 (BIR) LITRE YAKITLA 15(ONBEŞ) KM. GITTIGINI
    GORUNCE GOZLERIME INANAMADIM TEVFIK SARITAŞ
    mak. muh.)

Gule gule kullanin, ekonomik yakitin keyfini cikartin.
    Umariz urunlerimizin uzun yillar faydasini gorursunuz.
    Sorunsuz surusler dileriz.

Cevap: YAKIT MEMNUNIYETI

merhaba benimde rover 25 var ve bende aracıma brc lpg taktırmak istiyorum. arkadaşlardan bazıları lpg nin roverlerde sorun çıkarttığını taktırmamamın daha iyi olacağını söyldiler. siz hiç problem yaşadınızmı ve ne tavsiye edrsiniz

Merhaba ben Rover 45 1.6 araca sahibim. Herkes sıralı sistem taktırmamı söylüyor ancak gerek bazı servislerden gerekse arkadaşlardan ve internet forumlarından duyduğuma göre Rover araçların ateşleme sistemlerinden dolayı düzgün çalışmadığı ve sorun çıkardığını öğrendim. Bu konuda dürüst cevaplara ihtiyacım var. Şimdiden değerli katkılarınıza teşekkür ediyorum.

Merhabalar bende de Rover 216 var, ingiliz motorlu, ben de bu aracın ateşleme probleminden çok çektim öyle ki bir otogazcı kızı olarak aracımda LPG sistemi olduğu halde uzun süre benzinle gezdim ancak ateşlemedeki sorunlar çözüldükten sonra LPG' den tam performans alabildim ve yakıttan da çok memnunum, bunda sistemin hiçbir suçu yok tabiiki. Sizin tek yapmanız gereken (en azından benim yapmış olduğum) aracınızı servise bırakıp problemlerini çözmesini istemeniz daha sonra da bir 2a yetkili servisinde LPG dönüşümü yaptırmanız.
    Şimdiden kolay gelsin, iyi sürüşler.

Sultan Sevgili
    FS OTOGAZ
    KOCAELİ

Rover 25 sahibiyim ve bahsettiğiniz sıkıntıları yaşıyorum. Ancak 2A Mühendislikten Tarık Bey le görüştükten sonra Kayseri Yavuz Otogazda aracımın dönüşümünü garanti kapsamında inceleyip sıkıntılarımı çözecekleri sözünü aldım. 2A Mühendisliğe teşekkür ediyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler