+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC Yetkili servisi hakkında

BRC Yetkili servisi hakkında

Merhabalar, Form'a yeni üye oldum.
    Adım:Hakan Şükrü OLGUN

Arabam fiat albea 1.2 8 valf 2005 model
    25.08.2007(garanti belgesi tarihi) Erkay lpg dönüşümservisinde(Sivas) SEQ 24 kiti sıralıyı arabama taktırdım.
    1yıl sonra işimden dolayı nevşehir çimento fabrikasına Kalite Kontrol Sorumlusu(Kalite yönetim temsilcisi) olarak tayin oldum.
    Nevşehire yerleştikten sonra tüp te bir sorun meydana geldi ve Nevşehir BRC yetkili servisi Dinç otmotive gittim. Bilgisayarla bir türlü bağlantı kurup arızayı tespit edemediler. ECU bozulmuş dediler. Ardından da enjektörün bir tanesi bozuldu. Daha sonra Erdal DİNÇ(Dinç otomotiv sahibi) garantiyi 2A mühendisliğe faxladı. 3 hafta bekledim sonucu dinç otomotivden. Baktım olmuyo 2A mühendisliği direk ben aradım ve Tarık beyden bilgi aldım. Parçaların sökülüp bize gönderilmesi lazım dedi. Halbuki BRC nevşehir yetkili srvisi Dinç otomotiv 2A mühendisliğin çalışma prensibinden haberi yok.. Daha sonra Sivas Erkay lpg den Serkan ustadan yardım aldım.
    2A mühendislik Bozuk enjektöri garantiden değiştirdi.
    Yardımlarını esirgemeyen 2A mühendislikten Tarık bey, Erkay LPG(BRC yetkili servisi-Sivas) den Serkan usta ve Yavuz otogaz (BRC ana bölge bayi-Kayseri) ya teşekkürlerimi sunarım.

Yavuz otogaz(BRC ana bölge bayi-Kayseri) da Sorumlu teknik müdür Makina mühendisi Mehmet KAPLAN a da ayrıca teşekkür ederim. (Bilgisayardan sıralıya Kalibrasyon ayarını güzelce yapmıştır)
    Tüm sorunlarımı çözmüştür Mehmet bey.

Burada yaklaşık 2 ay beni madur eden Dinç otmotiv(Erdal DİNÇ) yeterliliğini 2A mühendisklik yetkilileri tekrar gözden geçirmelidir diye talebim olacak.

Cevap: BRC Yetkili servisi hakkında

Bu konularda tekrar bir eğitime tabii tutulmalarının daha doğru olacağı kanısındayım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler