+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cok sukur bılen cıktı

Thumbs up cok sukur bılen cıktı

mrb lar 1 ay evvel opel astra 2003 model arac aldım. Üzerınde brc marka lpg vardı.Hersey ıyı guzeldı ,BIR arıza turedı aracta benı sınır etmeye yettı
    Araba yolda kesıklık yapmaya basladı brc servısıne gıttım baktılar benı opel servısıne gonderdıler, opel y servısı baktı baktı yapamadılar,bu sefer
    opel ozel servıse goturdum 2 gun orada kaldı arac nafıle....bana lpg servısıne gıt dedıler 4. gunun sonunda.

Bende bır taksıcı cevırıp sordum, olayları anlattım bıldıklerı bı servıs varmı dye ,benı topkapıdakı brc servısıne gonderdı, gıttım buldum, aracı makınaya bagladılar.
    Bana 15 dk sürecegını cayınızı ıcene kadar bıter dedıler ıcımden aman allahım ınanmıyorum dye gecırdım ...VE deneme sürüşünden sonra araba ŞAHANE SUPER .....Buradan EMKAR oto gaza tessekkur edıyorum O TAKSICI arkadastanda ALLAH razı olsun benı bu derten kurtardılar..

Cevap: cok sukur bılen cıktı

Sayın moskov bizde tessekkur ederız ıyı gunler dıleriz.

öncelikle yerdımlarınız için şimdiden tşk ederim

2000 model pejo 206 1.4 brc gaz sistemi takılı bir aracım var aracım düzenli çalışıyordu taki bu sabah marşa basana kadar araç ne gazda nede benzide çalışıyor alırmış gibi yapıyor sonra duruyor bilgisayara bağlattım arıza yok gösteriyor imbobilayzırına kadar konturol ettider her şey normal diyorlar acaba bilgisi olan varmı gaz ecu su motorun benzinde veyaya gazda calışmasını engellermi yardımcı olursanız sevinirim

Benzin pompasını kontrol ettiriniz.Enjektör bağlantıları iptal edilerek lpg ECU'su kontrol edilebilir.İyi çalışmalar

ilginiz için tşkr ederim
    aracımda mikser vardır şu an kosovadayım aracım birden bire böyle bir arıza yaptı
    enjektorleri söktüler marşa basınca benzin geliyor dediler lpg ecu su nasıl iptal edilir bilgi verir seniz sevinirim kosovada lpg li arçlarla ilgili fazla bilgiye sayip usta yok her kafadan ses çıkıyor yani anlıyacagınız burda günün konusu olduk ilginiz için şimdiden tşkr

Mikserli sistemlerde ECU yoktur.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler