Konu Kapatılmıştır
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Brc Plug&Driver Yeni Nesil Teknoloji

Brc Plug&Driver Yeni Nesil Teknoloji

Merhaba Arkadaslar,

Plug&Drive Hakkında Bir Kullanıcı Olarak Gözlemlerimi Sizler İle Paylaşmak İsterim... Araclarından 1 Tanesine My 07 Takdırdım Gerçekten Çok Memnunun.. Diger Audi Aracıma İse BRC nin Yeni Nesil Teklonojisi PLUG&DRİVER Taktırdım...

Gerçekten Her 2 Üründen Birbirinden Başarılı.. Fakat Sunu Soylemeden Yapamam Plug&Driver Ürünü ile MY07 yi Kıyaslıyacak Olur İsek PLUG daha başarılı....

Tabiki Sanırım Her 2 Aracımın Başarısının Sadece BRC ürününe Degil MONTAJ ve Steril Yol Ayarlarını (YOL HARITASI) çizen MAVİDENİZLER Ailesinin A dan Z ye TÜM Kalifye Personelinin Başarısının Oldugunu Düşünüyorum..
    Teşekkürler MAVİDENİZLER......

Plug&Driver= Adındanda Anlasıldıgı Üzere (Tak ve Kullan) Tek kelime İle Mükkemmel... Plug Kesinlikle MY07 den Farklı Bir Ürün... Plug Ürününde Aracınızın 1-2-3-4 nolu Enjektorlerinin Verilerini Tek Tek Hafızasına Çekip Takılan BRC LPG Sisteminin Enjektorlerine Bire Bir ve Aynı Verileri Yazdıgından Yakıt ve Performas Düsünürsek En İyi Degerleri Yakalıyorsunuz.. Ben MAVIDENİZLER Tuncay Bey İle Genede Ürünü Kontrol Etmek İcin Yol Haritası Yaptıktan Sonra Plug & Driver Ürününde Yol Haritası Çizmenin Gerek Olmadıgını Gördük.....

Belkide Plug&Driver Ürününde Map Sensörü Denilen Ek Cihazı Sistem Üzerine Entegre Edildiginden Dolayı My07 Den Daha Başarılı...

Tavsiye Ederim....

Saygılarımla,

Hakan ALGAÇ

İyi ki varsın BRC İYİKİ VARSIN MAVİDENİZLER

Cevap: Brc Plug&Driver Yeni Nesil Teknoloji

Hakan Bey
    Aracınızdan memnun olmanızdan ötürü mutluluk duyduk.Ayrıca firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Elbetteki Plug&Drive başarısı tartışılmaz.Piyasada farklı ürünlerin daha nitelikli olduğu hakkında,genel kanıya sahip işletme sahiplerinin ve tüketicilerin bu ürünümüzle tanışmasını arzu ediyoruz.Bunun için,elimizden gelen çabayı sarfediyoruz.Sizinde belirttiğiniz gibi araç programından sonra yol haritası ile benzin enjektör parametrelerinin gaz enjektör parametreleriyle örtüşmesi araç üzerindeki lpg kaliprasyonunu mükemmele yakın hale getirmektedir.Dolayısıyla yapmış olduğumuz BRC Plug&Drive dönüşümünde işçilik ve ürün kalitesi birleşince ortaya sorunsuz montaj çıkmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet 2A Müh. ve Mavidenizler firmalarının temel ilkesi olduğundan tüm müşterilerimize aynı nitelikte hizmet vermeye özen gösteriyoruz.Saygılarımla
    Tuncay Karakoca
    MAVİDENİZLER OTOGAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTRİBİTÖRÜ
    0 312 385 9 555

Merhaba,
    sanırım sorumu hakan beye sormam gerekiyor hocam bendede 320 bmw var... vallhi haftalardır bir cok siteyi inceledim ama aracıma ne taktıracagımı bilemiyorum kafam cok karıstır... herkes kendi ürününü ovüyor.. Gercekten Plug&Driver ürününde performans dusmuyormu ???? Ben Bu Ürünü İlk Defa Duyuyorum... MY07 taktırmaya hafif yatkınım... Siz Her 2 Ürünüde kullandıgınızdan Sizce Hangisi ???? Hangisinin Performansı Daha İyi ??? Birde Gercekten Guvenilir Bir Yerde taktırmak isterim... cunku lgp de insanlar cok sorun yasıyorlarmıs okuugum kadarı ile... bundan dolayı acıkcası guvenemiyorum....fikir verir iseniz sevinirim......Telefonla Sizi Aramak İsterim Uygun Gorur ve Telefon Numaranıı Verir İseni aramak İsterim....

simdiden yardımcı olacagınızı dusunerek tesekur ederim.

Alıntı mavidenizler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Bey
    Aracınızdan memnun olmanızdan ötürü mutluluk duyduk.Ayrıca firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Elbetteki Plug&Drive başarısı tartışılmaz.Piyasada farklı ürünlerin daha nitelikli olduğu hakkında,genel kanıya sahip işletme sahiplerinin ve tüketicilerin bu ürünümüzle tanışmasını arzu ediyoruz.Bunun için,elimizden gelen çabayı sarfediyoruz.Sizinde belirttiğiniz gibi araç programından sonra yol haritası ile benzin enjektör parametrelerinin gaz enjektör parametreleriyle örtüşmesi araç üzerindeki lpg kaliprasyonunu mükemmele yakın hale getirmektedir.Dolayısıyla yapmış olduğumuz BRC Plug&Drive dönüşümünde işçilik ve ürün kalitesi birleşince ortaya sorunsuz montaj çıkmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet 2A Müh. ve Mavidenizler firmalarının temel ilkesi olduğundan tüm müşterilerimize aynı nitelikte hizmet vermeye özen gösteriyoruz.Saygılarımla
    Tuncay Karakoca
    MAVİDENİZLER OTOGAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTRİBİTÖRÜ
    0 312 385 9 555
    Tuncay Bey,

Şahsınızın ve Firma Personelinizin Müşterileriniz İle İlgi Alakasını Yakınen Takip Etmiş Olmaktayım. Hayatınız Boyunca Basarılarınızın Devamını Dilerim..

Saygılarımla,

Thumbs up Cevap: Brc Plug&Driver Yeni Nesil Teknoloji

Alıntı BMW06AS977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    sanırım sorumu hakan beye sormam gerekiyor hocam bendede 320 bmw var... vallhi haftalardır bir cok siteyi inceledim ama aracıma ne taktıracagımı bilemiyorum kafam cok karıstır... herkes kendi ürününü ovüyor.. Gercekten Plug&Driver ürününde performans dusmuyormu ???? Ben Bu Ürünü İlk Defa Duyuyorum... MY07 taktırmaya hafif yatkınım... Siz Her 2 Ürünüde kullandıgınızdan Sizce Hangisi ???? Hangisinin Performansı Daha İyi ??? Birde Gercekten Guvenilir Bir Yerde taktırmak isterim... cunku lgp de insanlar cok sorun yasıyorlarmıs okuugum kadarı ile... bundan dolayı acıkcası guvenemiyorum....fikir verir iseniz sevinirim......Telefonla Sizi Aramak İsterim Uygun Gorur ve Telefon Numaranıı Verir İseni aramak İsterim....

simdiden yardımcı olacagınızı dusunerek tesekur ederim.
    Merhaba Sayın Arkadasım,

Vallahi Plug&Driver Modeli MY07 İle Kıyaslarsam ... Benim Gorusum PLUG daha İyi.... BRC'nin Türkiye Dist. 2A Muh. Nerde İkamet Ediyorsunuz Bilmiyorum... Ama İC ANADOLU BOLGE DAGITICISI MAVIDENIZLER Nick inize Bakarak ANKARADA ikamet Ettiginizi Düsünerek.. Tuncay Beyi Ziyaret Etmenizi Tavsiye Ederim.... Kafanızdaki Soruları Benden Daha İyi Yanıtlayacagını Dusunuyorum.... Ben Memnunum ve Hic Bir Şikayetim Yok... Hocam LPG takan Birsürü Firma Var.. Kesinlikle Yanlıs Anlamayın ama Hani Bi ÇANTA FİRMA deriz Bilirsiniz... Bir cogu Oyle... Mavidenizler'i yerinde ziyaret etme imkanınız olur ise Kurumsal Kimliklerini Kendi Gözünüzle Görme İmkanı Göreceksiniz..... İyi Günler,

Hakan Bey,

Tavsiyeniz İçin Tesekkür Ederim... Mavidenizler TUNCAY Bey İle Görüsecegim..Sakıncası Yok İse Sizinde Adınızı Referans Olarak Verecegim. Tekrar Teşekkürler.... Umarım Bende Taktırdıgımda Mumnun Kalırım....

İyi Çalışmalar,

Sayın BMW06AS89 PLUG&DRIVER Ürünümüze gösterdiginiz ilgiye teşekkür ederiz.Aracınız BMW 3.20, 6 silindir bahsetmiş oldugumuz ürün ilk olarak 2008 yılı ortalarıda 5,6 ve 8 silindirli araçlar için ülkemize
    2 a mühendilik tarafından sequent 56 nın üst versyono olarak ithalatı yapılmıştı,zaten sizin aracınıza uygun olan BRC ürünüde budur.Kısaca açıklamak gerekir ise ,4 silindirli araçlar için MY07 ülkemiz koşularında idial bir ürün olarak düşünülebilir,ancak performas araçlar için elbette plug&drıver bizim müşterilerimize sundugumuz bir alternatiftir.BRC her türlü araç için (FSI motorlu araçlar dahil )lpg dönüşüm kiti ürtmiştir,sektöründe AR-GE si mükemmele yakın tek marka yine BRC nin kendisidir.

MAVİDENİZLER OTOGAZ
    ANKARA BÖLGE BAYİ
    0312 385 9 555

Sayın Tuncay Bey,

İlginiz İçin Tesekkür Ederim. Sizin İle Tanısmak Gercekten Cok Memnunum... Cok Dostanı Bir Kisisiniz. Aracıma Yapmıs Oldugunuz Montaj Gercekten Cok Guzel Olmus. Cidden Performansta Hic Bir Degisiklik Yok. Her Sey İcin Tessekkur Ederim.... Ben Boyle Sorunsuz Olacagını Bilse İdim Vallahi Onceden Taktırırdım. Ayrıca Sizi Tebrik Ederim. Cok İyi Bir Yöneticisiniz. Personellerinizde Cok Candan ve Cok Bilgili. MAVİDENİZLER EKİBİNE COK TESEKKURLER....

Sayın Hakan Bey,

Sizin İle Tanısma Fırsatımız Olmadı Ama TUNCAY Bey Sizden Cok İyi Bahsetti... Sizin İlede İnsalla Bir Gun Tanısmak Nasip Olur.. Tavsiyeni İcin COK COK TESEKKUR EDERİM... Sizin İle Konustuktan Sonra İcim Gercekten Cok Rahatladı Birde Tuncay Bey Kafamdaki Soruları TIKIR TIKIR cevapladı... Su Anda Aracıma LPG li biniyorum Sizlere COK TESSEKUR ederim....

Alıntı BMW06AS977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Tuncay Bey,

İlginiz İçin Tesekkür Ederim. Sizin İle Tanısmak Gercekten Cok Memnunum... Cok Dostanı Bir Kisisiniz. Aracıma Yapmıs Oldugunuz Montaj Gercekten Cok Guzel Olmus. Cidden Performansta Hic Bir Degisiklik Yok. Her Sey İcin Tessekkur Ederim.... Ben Boyle Sorunsuz Olacagını Bilse İdim Vallahi Onceden Taktırırdım. Ayrıca Sizi Tebrik Ederim. Cok İyi Bir Yöneticisiniz. Personellerinizde Cok Candan ve Cok Bilgili. MAVİDENİZLER EKİBİNE COK TESEKKURLER....
    Sayın BMW06AS977

Öncelikle şahsım adına düşünceleriniz için teşekkür ederim,ahilik geleneginden gelen biri olmanın yanı sıra aldıgım yöneticilik egitimi ve esnaflık terbiyem geregi ekmegime ve emege saygı duyarım,lpg sektöründe geçirdigim oniki yıllık tecrübe bana müşteri mukadesiyetini ögretmiştir.Bütün bunlardan dolayı sadece işimi yaparım,ben işimi iyi yapmaya çalıştıkça ortaya daha güzel sonuçlar çıkacagından eminim,lpg sektörününde hizmet sektörü oldugunu düşünürseniz sarf ettigimiz emegin karşılıgında böylesine güzel sonuçların çıkması bizi mutlu etmektedir,memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir,tekrar,tekrar teşekkür
    ederim kazasız mutlu günler dilerim

MAVİDENİZLER OTOGAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBÜTRÜ
    www.mavidenizler.com.tr
    0312 385 9 555

Konu Kapatılmıştır

Bu Konu için Etiketler