+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 0 derece simit Simit tank için şamandıra üzerindeki mıknatıslı gösterge nereden bulunur?

0 derece simit Simit tank için şamandıra üzerindeki mıknatıslı gösterge nereden bulunur?

aracımdaki simit tank göstergesi su almış bozulmuş. Yaptrıdığım yer zaten ilgisizdi ilgili başlığımda bahsetmiştim. Parası karşılığı bir yerde değiştirdiler ancak silindir tüp için olan takıldığından doğru ölçemiyor. ibrenin işaretli alanı fazla. Ancak şamandıranın çalışma aralığı bundan daha dar.ellerinde henüz yok eskisinden. Ben 0 derece simit tank için olan göstergeyi Ankara'da nereden temin edebilirim? 5 bölümlü.

Cevap: 0 derece simit Simit tank için şamandıra üzerindeki mıknatıslı gösterge nereden bulunur?

yokmu yardım? ankarada kimden satın alacağım bunu?

Cevap: 0 derece simit Simit tank için şamandıra üzerindeki mıknatıslı gösterge nereden bulunur?

pekala,ben kendim bulurum o halde.

Açıklamanız yeterli olmadığı için anlaşılamamıştır, Bir bayiye giderek ondan yardım alırsanız daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Bu sensörler çok çeşitlidir, böyle bir tarifle anlaşılmaz, sevgilerimle.

bir bayiden tekrar sorduracağım.

aslında işi bilen biri için anlaşılmayacak birşey değil. şamandıraya bağlı tank göstergesini soruyorum. 5 bölümlü. mıknatısla şamandıraya tutturulan ibre. 0 derece açıyla monte edilen şamandıralar için. simit tankların iki modeli var biri içeriden montajlı 30 derece açılı olanlar diğeride yandan montajı yapılan 0 derece tanklar. BRC kataloğunda da mevcut çeşitleri.

Alıntı KLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir bayiden tekrar sorduracağım.

aslında işi bilen biri için anlaşılmayacak birşey değil. şamandıraya bağlı tank göstergesini soruyorum. 5 bölümlü. mıknatısla şamandıraya tutturulan ibre. 0 derece açıyla monte edilen şamandıralar için. simit tankların iki modeli var biri içeriden montajlı 30 derece açılı olanlar diğeride yandan montajı yapılan 0 derece tanklar. BRC kataloğunda da mevcut çeşitleri.
    Sayın KLL sanırım sensör ihtiyacınızı karşıladık herhangi bir sıkıntı sözkonusu olur ise gereken yardımları göstermeye hazırız

MAVİDENİZLER OTO GAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBÜTÖRÜ
    2 A MERKEZ SERVİSİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0312 385 9 555

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler