+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

merhaba.aracım 2006 model polo ve 1 ay oldu brc my 07 taktıralı.geçenlerde ankaraya gelirken ikaz düğmem kırmızı yandı ikaz sesi ötmeye başladı 1-2 km gittikten sonra gaz aldım aygazdan (yoldan) 33,8 lt gaz aldı.dün ankarada evime yakın yerde gaz aldım (yine aygazdan) 34,2 lt gaz aldı fakat henüz son led yeni yanıp sönmeye başlamıştı.bundan birşey anlamadım.bir de benim tank kaç litre anlamadım bana 41lik olur size dediler,faturada 47lik garantide 45 lt tank yazıyo markası step simit tank.eğer 45lik veya 47likse inanılmaz çok yakıyo araba bir depoyla 350-360 km gidiyorum şehiriçi.yardımcı olursanız çok sevinirim...

Cevap: lütfen yardımcı olun

Yakıt durumunuz kesinleştirdikten sonra tank ve yakıt konusunda montajcınız ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.İyi çalışmalar

peki ilk soruma yanıtınız ne?yani tamamen bittiğinde 33,8 lt yakıt aldı ama daha sonrakinde yanıp sönerken 34,2 lt yakıt aldı.acaba ikinci istasyonda sorun mu var?

arkadaşım oto gaz öyle birşeyki aynı istasyonda bile pompalar fark ediyor dikkat et hava basmasınlar aygaz ve şel tavsiye ederim yuro lpg alın her zaman dökme ucuz gaz almayın kilometrede fark ediyo

MERHABA...2004 CORALLA VERSO ARACIMA YAKLAŞIK 1 SENE ÖNCE DIŞTAN ŞAMANDIRALI SİMİT TANK TAKILDI. SORUNUM TANKIN DIŞARDAN GAZ ÖLÇÜM SEVİYESİ VE İÇERDEKİ LAMBALI GAZ İŞIK SENSÖRLERİ DOĞRU DEĞER GÖSTERMİYOR..BİRDE SİMİT TANK DOLMAYA YAKIN ÇIT DİYE DOLUM SESİ GELİYORDU ŞUAN ODA KESİLDİ... BU ARIZALARI GARANTİ KAPSAMINDA YAPTIRABİLİRMİYİM SAYGILARIMLA...(LPG TANKINA TAM DOLU SENSOR KALİBRASYONU YAPILDI))

Bahsettiğiniz sorunlar garanti kapsamındadır.Durumu yetkili bayiye tekrar iletebilirsiniz.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler