değerli arkadaşlar, ben bundan 2 ay önce 2005 opel astra ma brc marka tüp taktırdım. ankara da daha önceden müşterisi olduğum bir iş yerine sıralı sistem lpg montajı yaptırdım. ayarları ve kontrolleri yapıldı ve araç bana teslim edildi. gayet güzel bir şekilde yapılan montajın sonucunda rahat bir nefes aldım diye bilirim. taa ki sabah olana kadar sabah arabayı çalıştırdım bir süre benzinde çalıştı ve gaza geçmesi ile olan oldu arıza lambası yandı, ve araba da teklemeler oluştu, yaptırdığım ustayı aradım tekrar bi ayar yapması gerektiğini düzeleceğini söyledi götürdüm baktı ayarladı arabayı servise götürüp arıza lambasını söndürtmemi söyledi dediğini yaptım arıza lambası söndü eve geri dönerken tekrar yandı ve bu arada tekleme de az da olsa devam etti tabii bende lpg taktırdığıma pişman oldum. Eve geldiğimde yaptığım ilk iş internette brc ile ilgili yetkili ararken 2-a mühendislik moderatörüne bu sorunumu size anlattığım gibi yazdım. Ondan gelen cevapda durumun hallolacağını mavidenizler otogaz tuncay beyin tel nosunu vererek konuyu ona anlattığını beni tuncay beyle görüşmemi önerdi. tuncay beyi aradım durumdan haberi olduğunu işyerlerine gidip ayar yaptırmam gerektiğini söyledi. ben de ona montajı başka yerde yaptırdığımı bunun bi sorun olup olmayacağını sordum hiç bir sorun olmaz yaparız dediler. 2 gün sonra mavidenizler brc ankara bayiisine gittim ve iyiki gitmişim arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim mavideniler deki yetkililer yaklaşımı ve ilgileri mükemmeldi. ve benim için en önemlisi aracımda hiç bir sorunum kalmadı. arıza lambası artık yanmıyor yaptılar....... araç hiç bir şekil de sabahları ilk geçişte bile sorunsuz çalışıyor şu anda diyorum ki iyiki 2005 astra hp aracıma brc marka lpg taktırmışım. ve sonkez bir uyarıda bulunmak istiyorum ankara da istanbul da nerede olursanız olun iyi araştırın iyi bir servise montaj yaptırın kafanız arımasın. ben tekrar benim sorunumu çözdükleri ve bana yardımcı oldukları için 2-A mühendislik ve ANKARA MAVİDENİZLER OTOGAZ BRC BAYİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.