+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rölanti problemi

rölanti problemi

merhaba 1 yıl önce brc markalı düz sistem tüp taktırdım. aracım r19 1,6e . yakalşık 4 ay önce gazda devir sabit durmuyor ve stop etme noktasına gelip tekrar toparlayıp çalışmaya devam ediyordu. bayinize götürdüm rölanti motoru arızalı dediler ve gönderdiler . motorda sorun olmadığını ustamdan öğrendim. sonra başka bir usta bunun hava emişinde bir problem var dedi ve biraz uğraşınca sorun kayboldu. sizin fikirlerinizi almak istedim . anlatılan problemin kaynağı ne olabilir?? cevabınızı beklemekteyim iyi yıllar diliyorum iyi çalışmalar.

Cevap: rölanti problemi

Alıntı demre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba 1 yıl önce brc markalı düz sistem tüp taktırdım. aracım r19 1,6e . yakalşık 4 ay önce gazda devir sabit durmuyor ve stop etme noktasına gelip tekrar toparlayıp çalışmaya devam ediyordu. bayinize götürdüm rölanti motoru arızalı dediler ve gönderdiler . motorda sorun olmadığını ustamdan öğrendim. sonra başka bir usta bunun hava emişinde bir problem var dedi ve biraz uğraşınca sorun kayboldu. sizin fikirlerinizi almak istedim . anlatılan problemin kaynağı ne olabilir?? cevabınızı beklemekteyim iyi yıllar diliyorum iyi çalışmalar.

Birinci nesil enjeksonlu sistem diye tabir edilen ürününüzün regulatörüde ki ayarsızlık nedeniyle böyle bir sorun yaşamış olabilirsiniz,bu tür eski sistemlerde mevsim degişikliklerinde dahi yeniden ayar yaptırmanız gerekebilir, motorunuzun yanma odalarındaki hava yakıt karışımını dengelemek manuel olarak gerçekleştigi için ayarlarınızın hassas yapılması gerekir.

MAVİDENİZLER OTO GAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBÜTÖRÜ
    2 A MERKEZ SERVİSİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0312 385 9 555

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler