+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 STILO

2003 STILO

ARACI 2.EL OLARAK ALDIM SON BİR HAFTADIR ARAÇ LPG YE GEÇMİYOR.BASINÇ SENSÖRÜ ÇALIŞMIYOR DEDİLER ,DAHA ÖNCE HİÇ LPG Lİ ARAÇ KULLANMADIĞIM İÇİN KARARSIZ KALDIM.SİSTEM ARACA 2005 YILINDA TAKILMIŞ SEQENT 24 DEDİLER. KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA.NE YAPMALIYIM.

Cevap: 2003 STILO

Sayın esdshs,

Eğer Ankaradaysanız sizi servisimize bekleriz.

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı esdshs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARACI 2.EL OLARAK ALDIM SON BİR HAFTADIR ARAÇ LPG YE GEÇMİYOR.BASINÇ SENSÖRÜ ÇALIŞMIYOR DEDİLER ,DAHA ÖNCE HİÇ LPG Lİ ARAÇ KULLANMADIĞIM İÇİN KARARSIZ KALDIM.SİSTEM ARACA 2005 YILINDA TAKILMIŞ SEQENT 24 DEDİLER. KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA.NE YAPMALIYIM.
    BRC Sequent 24 ürünlrinde enjektör reili üzernde lpg ısı basınç sensörü mevcuttur,eğer bu parçamızda arıza oluşmuş ise araç gaza geçmeyecektir,bu arızanın temel nedeni ise standart dışı gaz kullanmından kaynaklanmaktadır.

MAVİDENİZLER OTO GAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBİTÖRÜ
    2 A MERKEZ SERVİSİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0312 385 9 555

SORUNUMU TAN OTO HALLETTİ.ARIZA SEBEBİNİ ÖĞRENMEM İYİ OLDU.ARAÇ KISA SÜREDİR BENDE OLDUĞU İÇİN ÖNCEKİ SAHİBİNİN NASIL GAZ KULLANDIĞINI BİLEMİYORUM TABİKİ....

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.....

Alıntı esdshs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SORUNUMU TAN OTO HALLETTİ.ARIZA SEBEBİNİ ÖĞRENMEM İYİ OLDU.ARAÇ KISA SÜREDİR BENDE OLDUĞU İÇİN ÖNCEKİ SAHİBİNİN NASIL GAZ KULLANDIĞINI BİLEMİYORUM TABİKİ....
    nin
    İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.....
    Tan oto geçtigimiz yıl 2a mühendisik bayi olarak lpg alanında da faliyete başlamıştır,Ankara bölge distiribitörü olarak bizde teknik ve lojistik destegi sınırsız olarak vermeye çalışıyoruz, zaten ford markasında uzman olan bayimizin çözemeyecegi sorun yoktur.Aracınızı güle güle kullanın,kazasız günler dilegiyle.

MAVİDENİZLER OTOGAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBİTÖRÜ
    2 A MERKEZ SERVİS
    www.mavidenizler.com.tr
    0312 385 9 555

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler