+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arac icinde ki gosterge 4 yesilden 1 yesile indi

SEVGILI BRC YETKILERI.

ARACIM ICINDEKI BRC GOSTERGESI 130 KM KULLANDIKTAN SONRA TEK YESIL ISIGA INIYOR .DEPO GOSTERGESI OLATRAK TAM IŞLEV YAPMIYOR BU KONU HAKKINDA GORUSLAERINIZ TESEKKURLER

oncelikle belirteyim brc yetkilisi degilim kullanicisiyim.
    Normal bir durum diyecegim. Bende de ayni sorun (sorun demeye belki dil varmaz ama onemseniyorsa sorundur. ) var. ilk led zaten cabuk sonuyor. 2. ve 3. ledler de bir iki gun duruyor. tabi kullanima gore degisir. Son ledin yanmasi benim aracta yarim depo lpg var  anlamina geliyor. Bu ledler zaten o kadar hassas olamayabiliyormus siz zaten bir iki depo kullanin ne zaman lpg alacaginizi cekisten km den falan tahmin edebiliyorsunuz. 

iyi gunler

SELAMLAR CEVAPLARIYLA BENI AYDINLATAN KARDESLERE SEVGILER SAYGILAR TESEKKURLER

Cevap: arac icinde ki gosterge 4 yesilden 1 yesile indi

Ben şunu deneyeceğim:
    Yarım depo ile servise gidip tam dolum ayarı yaptıracağım.4 ışığı da yanacak o zaman yani full yaptıktan sonra depo yarıya inene kadar 4 ışıkta yanacak diye tahmin ediyorum.Yarı depodan sonra ışıklar hızla bile sönse,son ışık 40-50 km lik gaz varken söner ve yanıp sönme başlar....
    Bilmiyorum deneyip göreceğiz...

Wink Cevap: arac icinde ki gosterge 4 yesilden 1 yesile indi

Alıntı ramazan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şunu deneyeceğim:
    Yarım depo ile servise gidip tam dolum ayarı yaptıracağım.4 ışığı da yanacak o zaman yani full yaptıktan sonra depo yarıya inene kadar 4 ışıkta yanacak diye tahmin ediyorum.Yarı depodan sonra ışıklar hızla bile sönse,son ışık 40-50 km lik gaz varken söner ve yanıp sönme başlar....
    Bilmiyorum deneyip göreceğiz...
    Sn Ramazan boş yere ugraşma cihaz bu numarayı yemez (Sonra depoyu fulledin mi dört led birden yanıp sönmeye başlar)

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler