+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracin cekis gucu?

Iyi gunler ,

Renault Megane 1.4 RTA isi paketli aracima  BRC Squent 24 sirali gaz sistemi taktirdim.Yaklasik 100 km lik bir guzergahta gidis gelis yaptim aracimim %7 rampa olan ve yaklasik 3km lik uzunluktaki parkurlarda cekisi 50 km/h uzerine cikmiyor resmen arac tikaniyor.2. vitesden 3e atiyorum ancak arac gitmiyor.Sistem bence cok guzel arac duz yolda cok guzel ama rampa dediniz mi korkunc gercek ortaya cikiyor . Benim aracim bu sistemi taktiracak bircok arkadas icin bir test araciydi ancak bu isi cozume kavusturamazsam sizin firma icin zannederim kotu bir reklam olacagim gercekten de bu rampa performansi beni bile urkuttu.

Sizden acilen cozum bekliyorum bana  gidin ayarlarinizi kontrol ettirin demeyin zira buradaki servis program yukleme konusunda bana cok yetersiz geldi baska cozum onerin yada bilgi sahibi olanlardan  kisa zamanda care sunucak cevap bekliyorum.

Ben bu sistemi , forum sayfalarini ve sizlerin yazilarini okuyarak karar almis ve taktirmis biri olarak acilen ilgilenmenizi bekliyorum.Verilen iletisim maillerinizden birine mail attim ama gonderilemedi galiba hata veriyor.

Tesekkur eder iyi gunler dilerim.

Fahrettin POLAT
    Malatya
    fahrettinpolat@gmail.com

0 536 958 82 79

FAHRETTIN BEY MERHABA  ARCINIZ RAMPADA  CEKIS DUSUKLUGU OLDUGUNU SOYLUYORSUNUZ  MONTAJI YAPTIRDIGINIZ YERDE ARACA YAPILAN PROGRAM HARIC YOLA  CIKIP INCE  AYAR YAPILIP ARIZANIZIN GIDERILECEGINI GARANTISINI VEREBILIRIM  BEN ANTALYA BRC BAYISI UYSAL OTOGAZ  OMER UYSAL TAKTIRMIS OLDUGUNUZ BRC DUNYANIN EN IYI CIHAZLARINDAN BIRIDIR BUNUN ARKASINDADA 2 A FIRMASI VARDIR GONLUNUZ RAHAT OLSUN

Merhaba ,
    Araciniza hangi servis montaj yapti? Bende malatyadayim ve cok istememe ragmen burda bu isi yapacak usta bulamadim.Cunku burda  teknik alt yapi yok,  .(BRC yetkili  servis icin soyluyorum). Ayrica ilk montaj icin de aracimi kobay yapamazdim.

Sn. Yusufp, 
    Hem DH forum, hem bu forum ve hem de yazdiginiz ozel emailleri aldik. Yetkili servisimize konuyu sorduk, sizinle temasa gecip bizi bilgilendirmesini istedik. Konuyu takip ediyoruz. Şikayetiinizin giderilmesi konusunda gereken yapilacaktir. Merak etmeyin.

Ben de 1.6 Megane kullaniyorum ve aracin benzinle mi tuple mi gitigini anlamiyorum.Sanirim ayarlarda veya arcta bir sorun olmali.Aksi halde sirali sistem harika.Ben daha once Broadwayda eskik sistem kullanmistim.Onda benzine gecince arac sicriyordu.Ama bu sistemde boyle bir fark yok...

merhaba polat bey  montaji yaptirdiginiz bayinize gidin .Araciniza program atilmis olabilir ama  yolda ayar i(ince ayar) yapilmasi sart  okadar karamsar olmaniza gerek yok . Bunlar ufak is hallolur  uzulmeyin,

Fahrettin bey ;

Ben de 2000 model megane RTE AC kullaniyorum. Donusum yapilali 1900 km.oldu. Oldukca memnunum. Sadece benzin bitti lambasi probleminin cozumu icin 2A Muh.den parca bekliyorum. Probleminizi BRC donusumu yapan ve bunun dilinden anlayan bir bayi bu problemi cok kolay bir sekilde cozecektir. Bu vesile ile Ankarada bulunupta donusum yaptirmak isteyen arkadaslar icin MAVI DENIZLER i oneriyorum.Tuncay ve Mesut bey bu isin ehli insanlar. Ilgili ve bilgili olmalari saniyorum bu is icin yeterlidir.

Iyi gunler.

Edited by - yvz Tarih: 27/06/2006 17:00:06

Alinti:

Iyi gunler ,

Renault Megane 1.4 RTA isi paketli aracima  BRC Squent 24 sirali gaz sistemi taktirdim.Yaklasik 100 km lik bir guzergahta gidis gelis yaptim aracimim %7 rampa olan ve yaklasik 3km lik uzunluktaki parkurlarda cekisi 50 km/h uzerine cikmiyor resmen arac tikaniyor.2. vitesden 3e atiyorum ancak arac gitmiyor.Sistem bence cok guzel arac duz yolda cok guzel ama rampa dediniz mi korkunc gercek ortaya cikiyor . Benim aracim bu sistemi taktiracak bircok arkadas icin bir test araciydi ancak bu isi cozume kavusturamazsam sizin firma icin zannederim kotu bir reklam olacagim gercekten de bu rampa performansi beni bile urkuttu.

Sizden acilen cozum bekliyorum bana  gidin ayarlarinizi kontrol ettirin demeyin zira buradaki servis program yukleme konusunda bana cok yetersiz geldi baska cozum onerin yada bilgi sahibi olanlardan  kisa zamanda care sunucak cevap bekliyorum.

Ben bu sistemi , forum sayfalarini ve sizlerin yazilarini okuyarak karar almis ve taktirmis biri olarak acilen ilgilenmenizi bekliyorum.Verilen iletisim maillerinizden birine mail attim ama gonderilemedi galiba hata veriyor.

Fahrettin POLAT
    Malatya
    fahrettinpolat@gmail.com

0 536 958 82 79

Ayarlar tekrar bakilmasi gerekiyor.Size en yakin zamanda servise gitmenizi ve orada iken servis bize aramasina rica ederim .Ayarlar telefonda servisimizle tekrar kontrol edelim .Mutlaka bir yanglislik vardir .

Oncelikle,Kadir ve Genci beylere daha sonra gorus bildiren arkadaslara destek ve yardimlari icin tesekkur ediyorum.
             Malatya da olup da servisi goren arkadaslar sanirim beni daha cok anlamislardir.Genci bey servise gidin ayarlari telefonda kontrol edelim diyor ama servis sahibinin  bunu telefonla halledebilecegini hic zannetmiyorum zira programi yukleme ve okumada pratigi  cok yok ve bana gelin bir daha bakalim diye hic aramadi oysa ki siz konustuk sizinle irtibat kuracak diyorsunuz zaten ilk montaji on gune yakin zaman aldi yine davetsiz olarak gittigimde herhalde bu gun git yarin gel hesabi ile belkide de o kadar zamanim tekrar gidecek !!
     Ama gidin diyorsaniz BIZ BU ISIN ARKASINDAYIZ hemen gideyim.
    Tekrar tesekkur ederim cevabinizi bekliyorum.

Alinti:

Iyi gunler ,

Fahrettin POLAT
    Malatya
    fahrettinpolat@gmail.com

0 536 958 82 79

Fahrettin bey ayni sorunu bende yasiyorum 1.6 tipo ie var bende sirali sistem takildi ancak dediginiz gibi araba rampa gordumu bayiliyor gaza sonuna kadar bassanizda gitmiyo yigilip kaliyo birde 2000 devirin uzeine cikinca sallanti oluyo gaz kesik kesik geliyormus gibi benzinde bunlar yok insallah duzelir saygilarimla

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler