+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: renult 21 menager

renult 21 menager

slm ben aranıza yeni katıldım aracımda brc marka tüp bulunmaktadır.yalnız bu tüpü takarken benzin iptal ettirilmiş ben arabayı bu şekilde aldım bunun sebebi ne olabilirhiçkimse tüp taktırırken benzini iptal ettirmez bir de arabamda altten ve üstten patlama gerçekleşiyor bu şekilde yaptığı zaman bir daha çaılşmıyor araba bu neden olbilir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim:

Cevap: renult 21 menager

Alıntı izzet yenidemircioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ben aranıza yeni katıldım aracımda brc marka tüp bulunmaktadır.yalnız bu tüpü takarken benzin iptal ettirilmiş ben arabayı bu şekilde aldım bunun sebebi ne olabilirhiçkimse tüp taktırırken benzini iptal ettirmez bir de arabamda altten ve üstten patlama gerçekleşiyor bu şekilde yaptığı zaman bir daha çaılşmıyor araba bu neden olbilir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim:
    Manager 1.7 mi 2.0 mi

evet 1.7 bu gün vurdurarak çalıştırmayı denedim çalışmadı iyi bir usta bulup artık ona teslim edicem bu konuda ön bilgi ve iyi bir usta tavsiye edebilirmisiniz

ilginize teşekkür ederim

mrb manager aracımda 2004 yılında yaptırılmış brc at9 modeli beyin taktırılmış.ancak soğuk havalarda calışmama veya geç çalışma gibi bir durum söz konusu bir kaç kez ustaya götürdüm ustanın vermiş olduğu cevaptan tatmin olmadım beynin karbüratöre uzak olduğundan dolayı gaz akışının geç geldiğini bundan dolayı geç çalıştığı gibi mantığın kabul etmeyeceği bir cvpla karşılaştım oysa daha önceki kullanmış olduğum araçlarda böyle bir sorun yaşamamıştım ve kullanmış olduğum beyin ve ekipman'ları o zamn için adları duyulmamış kalitesiz yerli ürünler olduğu halde bu sorunları yaşamamıştım bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz???zira bu durum çok sinirimi bozmaya başladı mesajlarınızı bekliyorum şimdden tşkler

renault21club.forumotion.com a bekliyoruz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler