+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KARSILASTIRMA

Herkese merhaba...  Burdan site yetkilileri ve bu isi bilen anlayan akademisyen ya da piyasada calisan arkadaslardan BRC ve bilinen diger markalarin teknik ayrinti ve kiyaslamalir yapilabilir mi acaba? Arti eksileri mevcut ve muhtemel sorunlar gibi...  Ozellikle benim ogrenmek istedigim kalite olarak BRC mutlaka iyi ama fiyat acisindan cazip bir marka olan Atiker. Fiyatina nazaran kalitesi hakkinda yorumlariniz aydinlatici olacaktir.  Opel vectra 1.6 GL aracima sirali sistem taktirmak uzereyim. bu aracta sorun olur mu? Ariza lambasinin yanmamasi icin lambda baglantisinin yapilmayabileceginden bahsediliyor, bu ne derece dogrudur? Takilirsa tasarruf ne oranda olur? simdiden tesekkurler...

Anasayfamizda "Hangi Marka Taktirmaliyim" linkini inceleyebilirsiniz.
    Butun sorularinizin cevabi orada var. Asagida linki tekrar veriyoruz.

http://www.2a-lpg.com/link.asp?TOPIC_ID=283

Bilgilereniz icin tesekkurler. Aydinlatici oldu. Kadir bey, yalniz bu http://www.2a-lpg.com/link.asp?TOPIC_ID=283 linke giremiyorum. Giris yetkiniz yok diyor. 
    Ayrica BRC de enjektorlerin ses yaptigi soyleniyor bu hala devam etmekte midir? Ses izolasyonu yapildigi soyleniyor bu kesin cozum mudur? Ilerde sorun cikarir mi? Bir de sistemin herhangi bir ariszasi durumunda -zor gibi ama- maksimum ne kadar surede sorun giderilir? Bulundugum yerde bu cozulebilir mi? Sistemin en cok takdir ettigim garantilerinden biri urun ve 3. sahis mali mesuliyet sigortasi icermesi. Bunu biraz acabilir miyiz? Bu bir cesit kasko mu yoksa zorunlu mali mesuliyet gibi bir sey mi? Yani Allah korusun herhangi bir kaza ve ariza durumunda sadece karsi tarafin zararlari mi -maddi manevi hangisi- ya da kaza-ariza nedeni ile ortaya cikan tum zararlar mi sigorta kapsaminda?
    Ayrica bahsettigim firma yetkili muhendisi ile bizzat gorustum. O da "Ya BRC ya da bizim sistemi taktir." demekle kalitenizi tasdikledi zaten. Sunu ogrenmek istiyorum fiyat artik ikinci planda. Teknik bir karsilastirma mumkun mu? Bunu da kesinlikle herhangi bir firmayi one cikarmak icin degil bilincli bir tuketici olarak bize sunulani her yonuyle bilmek icin soruyorum. bire bir gorusme imkani varsa daha yararli olacak benim icin.  Simdiden tesekkurler...

Ana sayfada haberler altinda "Hangi marka taktirmaliyim" linkinden gorebilirsiniz. Ses olayi sizi rahatsiz etmez. otomotiv sektorunde yolcu bolumunde maksimum ses duzeyi 72 desibeldir.
    Enjektorlerimizin calisma anindaki ses duzeyi ise 69 desibel ile sizin yolcu kabiniden duydugunuz diger seslerinde cok altindadir.
    Karsilastirmayi yukaridaki linkte gorebilirsiniz. 
    Marka marka bunu size soylememiz uygun dusmez. Siz bu yazdiklarimiza bakarak piyasada sirali sistem diye kendini lanse eden sistemlerin ne oldugunu anlayabilirsiniz. En azindan BRC ye rakip olabilecegini dusundugunuz firmalara sorun usta seviyesi uzerinde cevap alabilirseniz ne ala.

Tesekkur ederim ilginize. Haklisiniz, bir markanin genel merkezini -hatta sanirim fabrika idi- aradigimda teknik sorulara cevap verebilecek kimse cimadi. Ilginctir ki montaj yapan ustanin tlf nu verdiler. Ordan ayrintili bilgi alabilirsiniz diye. Sasirdim dogrusu.
    -Bir de muhtemel bir ariza durumunda bunun giderilme suresi ve yapilabilecek yerler hakkinda cevap alamadim. sigorta konusunu da acabilirseniz artik soru isaretlerinden kurtulmus olacagim. 
    -Yetkili servis ve aksam listeniz guncel durumda mi? Yakit tankalrinda Class 1 yazisini bulamadim, sanirim Samcelik kullaniliyor, bunda neye dikkat edilmeli? Konyada sanirim Genc Otogaz dan baska servisiniz yok. Tesekkurler...

Edited by - mkara Tarih: 28/06/2006 10:04:13

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler