+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 model peugeot406 sv 2.0 için lpg

Question 2001 model peugeot406 sv 2.0 için lpg

iyi günler..
    ben 2001 model peugeot 406 sv 2.0 almayı düşünüyorum aklıma yatan bir tane var.. ama yakıt tüketimi çok malum.. benim bu araca lpg taktırma masrafım nekadar tutar acaba.. yapıcağım resmi işlemler dahil.. ve tahmini olarak lpg taktırdığımıda max. km başına nekadar yakar.. araç 127000km de.. teşekkürler..

Cevap: 2001 model peugeot406 sv 2.0 için lpg

İlgili araç full grup enjeksiyon sistemine sahip olabilir.Bu tip durumlarda SMART4 elektroniğimizi kullanıyoruz.Lpg tüketim değerini hesaplamak için aracın benzin tüketim değerini bilmek gerekiyor.Fiat ve diğer konularda yetkili servislerimiz ile görüşebilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz

1998 model peugeot 406 2000 motor,135 beygir,full grup araç sahibiyim.Aracıma ilk montaj İlsayda yapıldı(tomasetto).Bir türlü ayar tutmayınca beni Egeotogaza yönlendirdiler.Aracımda şu an 4 . marka beyin takılı durumda(ecotech).Bir türlü randıman alamıyorum.Gaz yememe,rölanti oynaması,hareket halinde 3500 devirden sonra kerkinme ve sonrasında gaz yememe gibi sorunlarım sık sık oluyor.Ege otogaz da ayar yapılıyor.Araç düzeldi gibi görünse de 1-2 gün içinde tekrar aynı sorunlar başlıyor ve benzin ayarları da bozuluyor.Gazda şu anda uzun yolda 14lt ile 100 km yapıyor.
    Şimdi benim sorum şu bu gibi pejo 406 ların kronik sorunumudur bu?Çözümü var mıdır?Garantili bir çözüm varsa lütfen bildirirmisiniz?
    İnanın ki aracımdan soğudum sürekli sorun sürekli sorun.Daha ağız tadıyla binemedim.

İzmir Karabağlar' da 2A İzmir Autogas var.
    Erkan veya Yasin Ustayı görün. Sorununuzu çözerler.
    (Maalesef Kit değişecek...)

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Pardon şehir yazmayı unutmuşum.Ankaradayım.Burada kimler yardımcı olabilir.Teşekkürler.

Ege Otogaz deyince bizde otomatik izmir servisini verdik. Kusura bakmayın.
    Ankara destek ekibimize (destek@2a-lpg.com) telefon numaranızı yazın. Size yol gösterirler.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı serkankara78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1998 model peugeot 406 2000 motor,135 beygir,full grup araç sahibiyim.Aracıma ilk montaj İlsayda yapıldı(tomasetto).Bir türlü ayar tutmayınca beni Egeotogaza yönlendirdiler.Aracımda şu an 4 . marka beyin takılı durumda(ecotech).Bir türlü randıman alamıyorum.Gaz yememe,rölanti oynaması,hareket halinde 3500 devirden sonra kerkinme ve sonrasında gaz yememe gibi sorunlarım sık sık oluyor.Ege otogaz da ayar yapılıyor.Araç düzeldi gibi görünse de 1-2 gün içinde tekrar aynı sorunlar başlıyor ve benzin ayarları da bozuluyor.Gazda şu anda uzun yolda 14lt ile 100 km yapıyor.
    Şimdi benim sorum şu bu gibi pejo 406 ların kronik sorunumudur bu?Çözümü var mıdır?Garantili bir çözüm varsa lütfen bildirirmisiniz?
    İnanın ki aracımdan soğudum sürekli sorun sürekli sorun.Daha ağız tadıyla binemedim.
    Bizimle irtibata geçin sizi yönlendirelim

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

BAHSETTİĞİNİZ ARACI ALDIYSANIZ LPG KONUSUNDA YARDIMCI OLURUZ.BU TİP ARAÇLARA EPEY MONTAJIMIZ VAR.ARAÇ 2001 MODEL İSE TAM SIRALIDIR.BRC NİN PLUG&DRIVE PROGRAMI İLE MÜKEMMEL ÇALIŞIR.İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BAYİSİ GÜRSEL USTA....0212-5632103....05322120473...SAYGILAR DİLERİM...

mrb soruma cevap verebilirseniz sevinirim

Başka mesajınıza ilgili mesaj yazılmıştır.Saygılar
    Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noter satışından sonra araç sahibine gerek yok devir işlemleri esnasında lpg ile ilgili işlemleri de yaptırabilirsiniz daha az masrafınız olacaktır.Size en uygun yetkili bayimizi giriş sayfamızdaki bayi listesinden ulaşabilirsiniz.
    Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler