+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 ford mondeo otomatik viteste yüksek devirde(roketleme) lpgden benzine geçiş sorunu

2003 ford mondeo otomatik viteste yüksek devirde(roketleme) lpgden benzine geçiş sorunu

merhabalar, 2003 model otomatik mondeo sahibiyim, brc marka lpg takılı, 2 ay oncesine kadar hic bi sorun yaşamadım, gayet uyumluydu. Fakat 2 aydır gaza sonuna kadar basınca roketlemeye gectigimde, araba hızlanmaya başlarken hafif tekliyor ve lpgden benzine geciyor, ötmeye başlıyor, anca elimle anahtarı kapatıp acınca tekrar lpg devam ediyor. kücük filtreyi değiştirdim gecen ama sorun düzelmedi, soguktan dediler, ama 50 km yapsamda farketmiyo, gazdan dediler, aygazdan alıyorum hep, ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz? garantiden bişey falan değiştirmem gerekirmi? yada filtrelerden başka degistirmem gereken varmı?

Cevap: 2003 ford mondeo otomatik viteste yüksek devirde(roketleme) lpgden benzine geçiş sorunu

Sesli uyarı gaz basıncı ile ilgili bir sorun var demektir.Yetkili bayimize müracaat edermisiniz.İyi çalışmalar

Cevap: 2003 ford mondeo otomatik viteste yüksek devirde(roketleme) lpgden benzine geçiş sorunu

tamam uğrayım, teşekkür ederim

Dediğiniz gibi yetkili servise gittim, fakat sorunun mekanik olduğu anlaşıldı ve garantiden şamandırası değişti.. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara tavsiyem şamandıraya baktırsınlar.. Şuanda hiçbir problem yok, bu arada brc Ankara bölge bayisi Mavi Denizler' e, özellikle de Tuncay beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler.. Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler