+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: otomatik lpg kesiliyor benzinle geziyorum :S

Angry otomatik lpg kesiliyor benzinle geziyorum :S

merhaba benim opel vectra 1996 model 2000 motar bir aracım var aracımın içindeki göstergeler hatalı gösterdiği için ankarada bir brc servisine gittim ismini tam hatırlayamadım orda tüpün içindeki şamandıranın bozulduğunu söyledi ve değiştirdi şimdi orduya geldim ve yolun yarısını benzinle geldim aracın içinde ki göstergede lpgnin bittiğini söylüyor ve sesli ikaz veriyor tüpün üzerinde ki göstergede lpg yarısından fazlası dolu (60L tüp kullanıyorum)bunun SEBEBİ ne olabilir ve orduda bu işle yetkili bir bayiniz var mı ? şimdiden herşey için tşk ederim

Cevap: otomatik lpg kesiliyor benzinle geziyorum :S

Alıntı onixonbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim opel vectra 1996 model 2000 motar bir aracım var aracımın içindeki göstergeler hatalı gösterdiği için ankarada bir brc servisine gittim ismini tam hatırlayamadım orda tüpün içindeki şamandıranın bozulduğunu söyledi ve değiştirdi şimdi orduya geldim ve yolun yarısını benzinle geldim aracın içinde ki göstergede lpgnin bittiğini söylüyor ve sesli ikaz veriyor tüpün üzerinde ki göstergede lpg yarısından fazlası dolu (60L tüp kullanıyorum)bunun SEBEBİ ne olabilir ve orduda bu işle yetkili bir bayiniz var mı ? şimdiden herşey için tşk ederim
    sayın onixonbir;

Ordu'daki yetkili servisimiz DAĞŞAN OTOGAZ dır.iletişim bilgilerine giriş sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Sorununuz seviye sensörünün ayarı ile ilgili ;iyi günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Cevap: otomatik lpg kesiliyor benzinle geziyorum :S

teşekkür ederim servis adreslerini bulamamıştım şimdi gördüm iyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler