+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG TAKILAN ARACIN 2.EL FIYATI DUSERMI?

Sevgili arkadaslar, 2A muhendislik A.S. yetkilileri ve bayileri,

Son zamanlarda degisik forumlarda ve piyasada tartisilan ve benimde aklima cok fazla takilan bir konuyu sizlere danismak istedim. Bende aracima BRC Sequent 24 sirali sistem taktirmak istiyorum ancak lpg sistemi takildiktan sonra aracimin 2.el piyasa degerinin cok fazla dusecegi soyleniyor. Bence tam tersi olmali diye dusunuyorum cunku sirali sistem cihaz+montaj+yapilan ruhsat ve rapor masraflari 2000 YTL gibi bir para harciyor arac sahipleri. Bu harcanan tutarin aracin 2.el piyasasini yukseltmesi gerekmezmi? madem lpg araclara duzenli bakim ve duzgun montaj yapilirsa zarar vermiyorsa o halde neden 2.el piyasasinin dusecegi soyleniyor? 

Forumda araclarina lpg taktirdiktan sonra satan arkadaslar varsa cevaplamalarini rica ediyorum. Araclarinizin 2.el piyasasi dustumu yoksa arttimi? 

Tesekkurler, Saygilar.

mrb, dediginiz konu kisisine ve alicisina gore degisir bazi insan ozellikle gazli araba ariyor bazisida gaz takilmamis olsun istiyor ama aracin fiyatinda bir dusme olacagini sanmiyorum artisa gelincede oda olmaz gibime geliyor ben daha once iki tane gazli sattim ozellikle gazli oldugu icin aldilar dedigim  gibi alicisina gore degisir.

Sayin civic tesekkurler,

Bende 2001 model ford focus var ghia, aracima lpg yaptirdigim anda fiyatinda 3-4 milyar gibi bir dusme olacagindan bahsediliyor ve buda canimi sikiyor. Sequent 24 sirali sistem donusumunu kesinlikle yaptirmayi dusunuyorum ama bu tarz seyler duyunca insan sogumuyor degil. Bende artik gaz pedalina korkmadan basmak istiyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler