+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gösterge Arızalı mı ?

Gösterge Arızalı mı ?

Öncelikle merhaba sitenize yeni üye oldum böyle bir paylaşım yaptığınız için çok teşekkürler soruma gelicek olursam aracım palio 1.4 el yeni aldım lpg göstergemde devamlı kırmızı led yanmakta 40 liralık lpg aldığım halde yine aynı durumda ve gösterge anahtarında 2 kademe var (şu an kademe 2 de )bunların anlamı nedir? ve ben gazın bittiğini,benzine geçtiğini nasıl anlayacağım ? geçenlerde bi ustaya göstermeye kalktım göstergeyi değiştirdi bi değişiklik olmadı tankın ortasındaki göstergeyi değiştirdi kabloları kontrol etti yine bi değişiklik olmadı cevabınızı bekliyorum...

Cevap: Gösterge Arızalı mı ?

Alıntı szymek61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba sitenize yeni üye oldum böyle bir paylaşım yaptığınız için çok teşekkürler soruma gelicek olursam aracım palio 1.4 el yeni aldım lpg göstergemde devamlı kırmızı led yanmakta 40 liralık lpg aldığım halde yine aynı durumda ve gösterge anahtarında 2 kademe var (şu an kademe 2 de )bunların anlamı nedir? ve ben gazın bittiğini,benzine geçtiğini nasıl anlayacağım ? geçenlerde bi ustaya göstermeye kalktım göstergeyi değiştirdi bi değişiklik olmadı tankın ortasındaki göstergeyi değiştirdi kabloları kontrol etti yine bi değişiklik olmadı cevabınızı bekliyorum...
    Aracınızın LPG sistemi hangi marka? Eger BRC ise üst kısımdaki kırmızı ledin yanıyor olması sistemin benzinde oldugu anlamına gelir yani gaza geçemedigin gösterir servisinize tekrar ugrayınız.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

Yok efendim hayır brc değil,tank tartarini beyin lavato başka bi forumda sormuştum depoyu fullememi söylediler o zaman şamandıranın kendine geleceğini söylediler doğrdumudur bilmiyorum

İlgilenecek kimse yokmu acaba

Alıntı szymek61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgilenecek kimse yokmu acaba
    Yakıt aldığınızda tankın üzerindeki ibre kalkarak doğru değeri veriyormu, yada fulleseniz bile hep sıfırdamı duruyor.

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt aldığınızda tankın üzerindeki ibre kalkarak doğru değeri veriyormu, yada fulleseniz bile hep sıfırdamı duruyor.
    Evet yakıt aldığımda tankın üzerindeki ibre doğru değeri veriyor şu ana dek hiç fullemedim 40 liralık filan yakıt aldım göstergenin yenisini taktık yine değişen olmadı şamandıra arızası diolar birde simit tüp lerde sorun çok oluyo diyolar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler