+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wolksvagen touran 1.6 fsı araca lpg montajı yapılabilirmi

Wolksvagen touran 1.6 fsı araca lpg montajı yapılabilirmi

2004 model wolksvagen fsı 1.6 aracıma lpg montajı yaptırmak istiyorum beyin bilgileri ECO N 03 C997056 Q MED 9,5,10 dir. Daha önce bu araca takılıp takılmadığı ve nekadar tasarruf sağladığını öğrenmek istiyorum.

Cevap: Wolksvagen touran 1.6 fsı araca lpg montajı yapılabilirmi

Sayın Adekom,

Aracınıza uygun FSI kitlerimiz mevcuttur. LPG Dönüşümü yapılmış FSI araçlarımız hakkında bilgiyi Firmamızdan temin etmeniz veya araçları inceleme imkanınız mevcuttur.

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı adekom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 model wolksvagen fsı 1.6 aracıma lpg montajı yaptırmak istiyorum beyin bilgileri ECO N 03 C997056 Q MED 9,5,10 dir. Daha önce bu araca takılıp takılmadığı ve nekadar tasarruf sağladığını öğrenmek istiyorum.
    Sayın adekom aracınızla aynı motor yapısına sahip üç adet wv pasat dönüşünü gerçekleştirdik.1.6 motor yapısındaki aracınızın yakıt tasarrufu Ankara trafiginde %35 oranında gerçekleşmektedir.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

Exclamation Cevap: Wolksvagen touran 1.6 fsı araca lpg montajı yapılabilirmi

Sayın adekom ben yaklaşık 5 ay boyunca, Ankarada bulunan, hemen hemen her bayi ile gerek telefon ile, gerek yüz yüze görüştüm.Ki salt BRC değil diğer markalarla sonuç, golf5 aracımın montajını Mavidenizlerde belli bir test aşamasından sonra, montajını yaparız denmesi (işletme sahibi Tuncay bey) akabinde montaj yapıldı.Diğer araçlara göre tasarruf (şehir içi)düşük olsada memnunum.Ankarada iseniz Mavidenizler den Tuncay bey ile görüşmenizi salık veririm.Saygılarımla

http://www.2a-lpg.com/showthread.php...emleri-Kocaeli
    verdiğim linkde montajımız mevcut uzun zamandırda yapmakdayız .!

Aracım touran ve ben 2010 yılında mavidenizlerde brc montajı yaptırdım.Çokta memnunum.Detay isterseniz mail atın bilgi vereyim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler