+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 model ford focus ghia

2003 model ford focus ghia

ARKADAŞLAR BEN 2003 MODEL FORD FOCUS GHİA ALDIM ARABA 59.000 DE 18.000 YTL YE ALDIM VE ARABAYA 1000 YTL TÜM MASRAFLARINI YAPTIRDIM ARABAM ÇOK TEMİZ SÜPER HATASIZ OLDU BİLMEM BİRAZ PAHALIMI OLMUŞ.ŞİMDİ ARABAMA TÜP TAKTIRMAK İSTİYORUM.AMA FORUMLARDA BAKIYORUM SEQUPMENT MY-07 YOK 24 YOK ŞU PROGRAMI UNUTMA FİLAN GİBİ ŞEYLER YAZMIŞLAR BEN ŞİMDİ ARABAMA NERDE TAKTIRACAM VE HANGİ MARKA TAKTIRDIĞIMDA SORUN YAŞAMAM.BEN AMASYADA YAŞIYORUM.

Cevap: 2003 model ford focus ghia

Alıntı ihsanmurite55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BEN 2003 MODEL FORD FOCUS GHİA ALDIM ARABA 59.000 DE 18.000 YTL YE ALDIM VE ARABAYA 1000 YTL TÜM MASRAFLARINI YAPTIRDIM ARABAM ÇOK TEMİZ SÜPER HATASIZ OLDU BİLMEM BİRAZ PAHALIMI OLMUŞ.ŞİMDİ ARABAMA TÜP TAKTIRMAK İSTİYORUM.AMA FORUMLARDA BAKIYORUM SEQUPMENT MY-07 YOK 24 YOK ŞU PROGRAMI UNUTMA FİLAN GİBİ ŞEYLER YAZMIŞLAR BEN ŞİMDİ ARABAMA NERDE TAKTIRACAM VE HANGİ MARKA TAKTIRDIĞIMDA SORUN YAŞAMAM.BEN AMASYADA YAŞIYORUM.
    SAYIN İhsanmurite;

Aracınıza uygun olan sistem BRC MY-07 plug and driwe versiyonudur.Focusunuzda bu sistem ile kesinlikle sorun yaşamazsınız.Amasyadaki yetkili bayilerimiz ile ilgili bilgileri P.m den size gönderdik.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler