+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98 model polo sabahları calışmıyor artık yoruldum

Angry 98 model polo sabahları calışmıyor artık yoruldum

98 model polo aracım var arac sabahları calışmıyor calışıncada traktör gibi çalışıyor ısınınca daha dogrusu lpg gecince sorun geciyor ancak gün içinde 5 saat felan aracı calıştırmazsam yine aynı sorunu yaşıyorum bunun için araca 1500 tl masraf etim bogaz kelebeyinden tutun bujileri enjektörleri sibopları ... degiştirdim ben bu işten anlamayan biriyim yok nafile hala sorunum devam ediyo lpg servsimle aramda 200 km yol var git gel yoruldum artık lütfen yardımcı olun

Cevap: 98 model polo sabahları calışmıyor artık yoruldum

Abicim seni eniyi ben anlarım. ben de de 2001 palio var artık illet ettim LPG den. Ancak benim tüp sıralı değil ondanmış biraz geç anladım. Ya tüp taktıracam ya arabayı satacam en baştan arabayı aldığımda sıralı taktırsaydım başka masraf yapmayacaktım tüplü diye almıştım 2 milyar para harcadım hala düzelmedi bi tüpü değiştirmedim. senin tüp sıralı mı düz mü? allah kolaylık versin zor bir durum. Sıralı değilse sıralı taktır ama BRC olsun. Ben de BRC taktırmak istiyorum ancak fiyatından dolayı Atiker de düşünüyorum daha karar vermedim arabaya para harcamaktan ben de yoruldum. iyi günler kolay gelsin

Sayın Canberk,

Eğer Ankaradaysanız aracınızı kontrol etmek üzere sizi servisimize davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Alıntı canberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 model polo aracım var arac sabahları calışmıyor calışıncada traktör gibi çalışıyor ısınınca daha dogrusu lpg gecince sorun geciyor ancak gün içinde 5 saat felan aracı calıştırmazsam yine aynı sorunu yaşıyorum bunun için araca 1500 tl masraf etim bogaz kelebeyinden tutun bujileri enjektörleri sibopları ... degiştirdim ben bu işten anlamayan biriyim yok nafile hala sorunum devam ediyo lpg servsimle aramda 200 km yol var git gel yoruldum artık lütfen yardımcı olun

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Sn canberk,
    Kullandığınız lpg sisteminin markası nedir?Hangi ilde ve yetkili bayide montaj yapıldı?İyi çalışmalar

Alıntı canberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler