+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tek bir soru lütfen yardım

tek bir soru lütfen yardım

ben küçük bir ilçede oturuyorum burdaki ustalar sorunuma çare bulamadı aslında zor bişeyde değil benim isteğim sizin baana sorunun nerde olduğunu söylemeniz böylece bende ustama söyliycem şuraya bak diyearacım renoult broadway rni tek nokta enjeksiyon ve soğuk motordA ÇALIŞTIĞINDA 500 DEVİRDE ÇOK TİTREYEREK ÇALIŞIYO SORUNUM BU YANİ NİYE NORMAL ARAÇLAR GİBİ 1000 DEVİRDE ÇALIŞMIYOR ACABA MOTOR ISININCA TAMAM SORUN YOK AMA SOĞUKKKEN BAZENDE 500 DEVİRE DÜŞÜP STOP EDİYOR SORUN NERDE OLABİLİR ACABA. BENZİNDEDE GAZDADA AYNI

Cevap: tek bir soru lütfen yardım

Mikserin uygun olup olmadığını kontrol etsinler.İyi çalışmalar

mikserin uygunluğu derken nasıl uygunluk acaba gaz ayarı gibi bişeymi onumu yaptırmam gerekiyor

Çapını kontrol ettirebilirsiniz.İyi çalışmalar

fakat benzindede aynı sorun var ozaman mikserle ilgisi yok gibi bişey olmazmı

yukarda yazdığım sorunu en sonunda çözdüm. gittim ustaya direk şöyle dedim usta hava filtres,n, bujileri ve buji kablolarını değiştir dedim. heppsini yaptık araba tay gibi oldu valla ne titreme ne stop etme kaldı rolantide süper oldu aynı sorun olanlara duyrulur.

Alıntı onurb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda yazdığım sorunu en sonunda çözdüm. gittim ustaya direk şöyle dedim usta hava filtres,n, bujileri ve buji kablolarını değiştir dedim. heppsini yaptık araba tay gibi oldu valla ne titreme ne stop etme kaldı rolantide süper oldu aynı sorun olanlara duyrulur.
    Geçmiş olsun, paylaşımınız için teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler