+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG'li aracın PERFORMANSINI artırıcı her ne varsa

LPG'li aracın PERFORMANSINI artırıcı her ne varsa

aracım tofaş fiat doğan slx aracımda lpg charger var ve performans fiilitresi var ama lpgde istediğim gibi değil aracı ilk aldığımda çok gzeldi aracın motor değer leri normal motorda kusur yok ateşleme sistemi yenilendi hala çok yakıyor ve her geçen gün performansı düşüyor bana yardımmmm edin

Cevap: LPG'li aracın PERFORMANSINI artırıcı her ne varsa

Alıntı hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım tofaş fiat doğan slx aracımda lpg charger var ve performans fiilitresi var ama lpgde istediğim gibi değil aracı ilk aldığımda çok gzeldi aracın motor değer leri normal motorda kusur yok ateşleme sistemi yenilendi hala çok yakıyor ve her geçen gün performansı düşüyor bana yardımmmm edin
    Aracınızın regulatörünü kontrol ettirin,filitrelerinizin bakımını da yaptırmanız gerekebilir

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

Wink Cevap: LPG'li aracın PERFORMANSINI artırıcı her ne varsa

regulatör kontrolünü bügün yaptırdı vefilitreler kontrol edildi tekrar makinaya bağlanıp ayar yapıldı ama hala biryerlerde eksiklik var anlayamadım beyiniyi diyorlar değiştireyimmi

Cevap: LPG'li aracın PERFORMANSINI artırıcı her ne varsa

Alıntı hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    regulatör kontrolünü bügün yaptırdı vefilitreler kontrol edildi tekrar makinaya bağlanıp ayar yapıldı ama hala biryerlerde eksiklik var anlayamadım beyiniyi diyorlar değiştireyimmi
    Regulatör kaç yıllık ,ayrıca üzerinde temizleme tapası mevcuttur.motor sıcakken bu tapayı açarak içindeki pisligi atabilirsiniz.Eger bu bakımı yaptırmış iseniz regulatör degişim zamanı gelmiş demektir.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler