+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'lı BRC tercih etti

Ankara'lı BRC tercih etti

değerli arkadaşlar Ankara ölçeğinde yapmış olduğum; Ankara'da yapılan LPG montajlarının markalara göre dağılımını büyük bir zevkle sizinle paylaşmak istedim.

2008 yılında Ankara ilinde gerçekleştirilen LPG montajlarının markalara göre dağılımı şöyledir.
    BRC 32,6
    ATİKER 19,3
    LOVATO 13,3
    FEMA 4,6
    EKOGAS 4,1
    PRİNS 3,0
    TOMASETTO 2,9
    STEFANELLİ 2,8
    OMVL 2,2
    DİĞER (42 MARKA) 15,0

yukarıdaki tablodan da görülebileceği gibi Ankara'da montaj yaptıran vatandaşlarımızın % 32.6 sı diğer bir deyişle üçte biri BRC yi tercih etmiştir.

Ankara'da böyle bir güzel rakamı sağlayan tüm 2A mühendislik bayilerini tüm kalbimle kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. bu camianın içinde yer almak bana da büyük bir mutluluk ve keyif veriyor.

Bir teşekkürde başta kadir bey olmak üzere 2A camiasına sunmak istiyorum. bu başarı hepimizin

teşekkürler ANKARA'lı kalitenin sembolü BRC yi tercih ettiğiniz için.

NOT yapmış olduğum çalışmanın detayını aşağıdaki linkten de bulabilirisiniz.
    http://www.eylul2000otogaz.com/forum...php?topic=69.0

ŞENOL KARACA
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    EYLÜL 2000 OTOGAZ ANKARA

Exclamation Cevap: Ankara'lı BRC tercih etti

Alıntı eylul2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşlar Ankara ölçeğinde yapmış olduğum; Ankara'da yapılan LPG montajlarının markalara göre dağılımını büyük bir zevkle sizinle paylaşmak istedim.

2008 yılında Ankara ilinde gerçekleştirilen LPG montajlarının markalara göre dağılımı şöyledir.
    BRC 32,6
    ATİKER 19,3
    LOVATO 13,3
    FEMA 4,6
    EKOGAS 4,1
    PRİNS 3,0
    TOMASETTO 2,9
    STEFANELLİ 2,8
    OMVL 2,2
    DİĞER (42 MARKA) 15,0

yukarıdaki tablodan da görülebileceği gibi Ankara'da montaj yaptıran vatandaşlarımızın % 32.6 sı diğer bir deyişle üçte biri BRC yi tercih etmiştir.

Ankara'da böyle bir güzel rakamı sağlayan tüm 2A mühendislik bayilerini tüm kalbimle kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. bu camianın içinde yer almak bana da büyük bir mutluluk ve keyif veriyor.

Bir teşekkürde başta kadir bey olmak üzere 2A camiasına sunmak istiyorum. bu başarı hepimizin

teşekkürler ANKARA'lı kalitenin sembolü BRC yi tercih ettiğiniz için.

NOT yapmış olduğum çalışmanın detayını aşağıdaki linkten de bulabilirisiniz.
    http://www.eylul2000otogaz.com/forum...php?topic=69.0

ŞENOL KARACA
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    EYLÜL 2000 OTOGAZ ANKARA
    Sevgili Şenol KARACA bu istatistiklerde gösteriyorki yaptırmış olduğum montaj ı doğru marka, ki zaten aracım FSI montajı idi, aklın yolu birdir ki buda BRC ile örtüşüyor.Ankarada benim istediğim ambiyane tabirle tüpçü,tüp montajı yapan yerlerden ziyade LPG dönüşümü yapan işletmeler istiyoruz.Ben LPG dönüşümünü Tuncay bey in işletmesinde ki Tuncay bey iç anadolu bölge distiribütörü cidden tam bir beyin kendileri, gerek teknik donanım gerek beşeri ilişkiler babında değerli bir zat, bu bağlamda bu sanal ortamda sizin gibi beyinlerin katkılarını beklediğimizi bilesiniz.
    Daha önceki yazılarımda belirtmiştim.Ben 5 ay sanal ortamda ve ANKARADA araştırmam ile tercihimi yaptım, Tuncay bey ile görüştüm tlf ile tüm soru ve çekincelerime cevap vermesi, bu işe nekadar vakıf olduğunu gösterdi.Şenol bey bunları yazmamın sebebi sanal ortamlarda şaklabanlar var birşey soruyorsunuz,2 gün sonra cevaplandırılıyo bunun anlamı çokbildiğini sanan, birilerinden bilgi alıyo ve cevaplandırıyor.
    Değerli Şenol bey bu forum a sizin gibi beyinlerin katkılarını, BRC kullanıcıları adına rica ediyorum.

Cevap: Ankara'lı BRC tercih etti

sayın DOĞANBEY

bu güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
    amacımız; vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayacak doğrultuda mesleğimizi icra etmektir. mühendislik etiğide bunu gerektirmektedir.

ŞENOL KARACA
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    EYLÜL 2000 OTOGAZ ANKARA

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler