+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 92 Doğal L Çok Yakıyo Yardım

92 Doğal L Çok Yakıyo Yardım

Aracımı yenı aldım aracı aldıgımda uzerınde lavato Lpg vardı Aracım Km ye 40 - 50 Kr Yakıyordu Ayar yaptırmak ıcın servıse gıttım bana lpg sıstemının olu durumda oldugunu soyledıler ordan ayrıldım ve arabanın subap-buji-hava filtresi vb ayarlarını yaptırdım ve daha sonrada arabaya brc lpg sıstemı taktırdım aracımın performansı bıraz dustu ve ilk calısmada bı basmada çalısan arabam 5-7 sanıye gecıkmeye basladı ayrıca lpg sarfıyatıda 25 kr den asagı dusmedı halbukı cok yakınımda tanıdıgım arkadaslarımın sahın ve doğan model arabaları aynı kosullarda 15 - 16 kr yakıyor bu konuyu servisede soyledım ama yapılacak bısey olmadıgnı bu tur seylerın normal oldugunu soyledıler bence hıcde normal degıl arabam eskı model ama tek elden ve az kulllanılmıs motoru da cok cok ıyı durumda bana ne yapmamı onerırsınız. Tesekkurler

Cevap: 92 Doğal L Çok Yakıyo Yardım

Aracınızın lpg tüketimini benzin tüketimi ile kıyaslayınız.Aracınızda normal sistem mevcut o yüzden benzindeki tüketiminizden litre olarak lpg tüketiminiz %30 civarı fazla olacaktır.Kontrol edermisiniz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler