+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MERCEDES ARACINA LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTEYENLER

MERCEDES ARACINA LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTEYENLER

ÖNCELİKLE LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTEYEN HERKESİ KUTLARIM.

ŞU KRİZ ORTAMINDA NERDEN NASIL TASARRUF EDELİM DERKEN,ÖNEMLİ BİR GİDER OLAN ARACIMIZIN YAKITINDAN NEDEN BAŞLAMAYALIM ?

ÖZELLİKLİ BİR MOTORU OLAN MERCEDES ARAÇLARIN,LPG DÖNÜŞÜMÜNE KARAR VERMİŞ ARKADAŞLARIN SIKÇA ZORLANDIKLARI KONULARIN BAŞINDA:HANGİ MARKA VEYA HANGİ LPG SİSTEMİ ?

10 SENEDİR BU SEKTÖRDEYİM VE İLK SORULAN SORU:BENİM ARACIMA HANGİ MARKAYI TERCİH ETMELİYİM.İŞİN DOĞRUSU İYİ USTALAR HEP İYİ ,KALİTELİ MARKALARLA ÇALIŞIRLAR.DOĞRU MARKAYI SEÇTİYSENİZ YÜZDE DOKSAN DOĞRU USTAYI DA BULMUŞSUNUZ DEMEKTİR.

MERCEDES ARAÇ SAHİPLERİ GENELLİKLE SEÇİCİ OLURLAR , KALİTELİ MARKAYI VE USTAYI ÇABUK BULURLAR BU NEDENLE BU ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İSTERİM.

SIRALI SİSTEMİN TAKILABİLEN MOTOR TİPLERİ E 200 LERDE 1993 YILINDAN SONRA BAŞLAR.1993 İLE 1995 YILLARI ARASINDA ÜRETİLENLERDE YARI SIRALI (SEMİ SEQUENTAL) ENJEKSİON SİSTEMİ İLE ÇALIŞIRLAR.BU NE DEMEK DİYENLER OLURSA ENJEKTÖRLER 2X2 PÜSKÜRTME YAPARLAR.1996 YILINDAN SONRA ÜRETİLENLERDE İSE TAM SIRALI(SEQUENTAL) ENJEKSİON SİSTEMİ UYGULANMIŞTIR.

BRC SEQUENT 24 MY-07 PROGRAMI YARI SIRALI SİSTEMLERDE DAHA UYUMLU ÇALIŞIR.TAM SIRALILARDA İSE BRC PLUG&DRİVE PROGRAMINI UYGULAMAK GEREKİYOR.DOĞRU PROGRAMI UYGULAMAK İLLA Kİ DAHA VERİMLİ ÇALIŞMAYI ORTAYA ÇIKARACAKTIR.BİZ BU SONUÇLARA ARAÇLARDA BU PROGRAMLARI UYGULAYARAK BULDUK .MONTAJ ESNASINDA BUNLARA DİKKAT ETMEK LAZIM.İKİNCİ ÖNEMLİ BİR NOKTA DEVİR SİNYALİNİ DOĞRU YERDEN(GRANK ŞAFTTAN)ALMAK LAZIM.KALİBRASYON DA İYİ YAPILIRSA BU LPG YE UYUMLU MERCEDES MOTORLADAN EN YÜKSEK VERİMİ VE TASARRUFU ELDE ETMEK MÜMKÜN.

SAYGILARLA ATILIM OTOGAZ-GÜRSEL USTA......

Smile Cevap: MERCEDES ARACINA LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTEYENLER

usta yeni üyeyim aracıma lpg taktırmak istiyorum 1988 200 karbiratörlü ne önerirsiniz teşekkürler.

Cevap: MERCEDES ARACINA LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTEYENLER

sorun yaşamayacağın bir ürün olan.. tabiki BRC

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

iyi günler gürsel usta verdiğiniz bilgileri teşekkür ederiz bende 97 model e200 var segment 24 var bunu puluğ drive proğramımı yaptırmam lazım öğrenmek isterim ben şehirdışı 1 litre gazla yüksek süratte 10 km gidiyorum normalmi saygılar gürsel ustaya mesut çakır fethiye

SN.MESUT ÇAKIR ARKADAŞIM. ARACINA TAKILAN SİSTEM SEQUENT 24 MY-07 İSE ,PLUG&DRIVE UYGULAMASI YAPTIRABİLİRSİN.

1 lt LPG İLE 10 km GİDİYORSAN GAYET İYİ DERİM.HAYIRLI TASARRUFLAR DİLERİM...
    SAYGILAR...GÜRSEL USTA...

BRC
    2A

iyi günler hayırlı işler gürsel usta seğment 24 ayarı yapılmış bir araca puluğ dirive proğramı yapılırmı yapılırsa ne faydası olur bunu öğrenmek istiyorum saygılar mesut çakır fethiye

hayırlı işler gürsel usta verdiğin bilgiler için teşekkür ederim benim öğrenmek istediğim segment 24 ayarıyla puluğ dirive proğramı arasında bir fark varmı bende segment 24 ayarı var puluğ dirive yaptırırsam bir fark olurmu yakıtta öğrenmek istiyorum saygılar hayırlı işler mesut çakır fethiye

SN.ARKADAŞIM,İKİ PROGRAM ARASINDA MOTORUN ÇALIŞMASINI ETKİLİYECEK PEK BİR FARK YOK.İKİSİ DE AYNI MANTIKLA ÇALIŞIYOR.ESKİ SİSTEMDE KALİBRASYON ESNASINDA USTA FAKTÖRÜ ÖNEMLİYDİ,YENİ SİSTEMDE İSE KALİBRASYONU PROGRAM KENDİSİ YAPIYOR,YANİ HATA NERDEYSE SIFIR.KALİBRASYONU YAPANIN HATALARI ORTADAN KALKMIŞ OLUYOR.

VERDİĞİNİZ YAKIT HARCAMA ORANLARINA BAKILIRSA PLUG&DRIVE PROGRAMINI YÜKLEMEYE GEREK YOK.

SAYGILAR DİLERİM...GÜRSEL USTA...

BRC
    2A

sayın kardeşim gürsel usta verdiğin bilgiler için teşekkür ederim saygılar sunar başarılarının devamını dilerim hayırlı işler allaha emanet ol mesut çakır fethiye

102 MOTOR BAŞLIKLI MERCEDES 200 E LERE PATLATMA MİKSERİ TAKARAK,PATLATMADAN SONRA OLUŞAN OLUMSUZLUKLARA SON.ARACINIZ HORTUM ÇIKARTMADAN YOLUNUZA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

1985 İLE 1993 ARASI ÜRETİLEN MERCEDESLERİN MEKANİK ENJEKTÖR OLUŞLARINDAN DOLAYI SIRALI SİSTEM TAKILAMAMAKTADIR.BU SEBEPLE BU TİP ARAÇLARA MİKSERLİ SİSTEM TABİR ETTİĞİMİZ SİSTEMİ TAKMAKTAYIZ VE GAYET BAŞARILI SONUÇLAR ALMAKTAYIZ...

SAYGILAR ... GÜRSEL USTA...

BRC
    2A

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler