Sayın vedatondeer,
Aracınızın gaz yollarında (Gaz gelmiyor) veya regülatör su hattında sorun olabilir. Aracınızın yetkili bayilerimizde kontrol edilmesi gerekiyor. Gerekli kontroller için iletişim ve adres bilgilerine www.brcnerede.com dan ulaşabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Bilginize Saygılarımızla

Alıntı vedatondeer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi ak�amlar...
1997 sx ie model 1.4 motor uno arac�m var yeni ald�m.t�p� ald���m adam yeni takt�rm�� bende arabay� ald�ktan sonra 500 kilometre yol geldim hi� bir s�k�nt� yoktu fakat geldikten 1-2 g�n sonra arabam t�pte sabahlar� �al��m�yor benzinde biraz gidiyorum sonra t�pe ge�iyor neyse bu pek �nemli de�il ama kafam hi� rahat de�il t�pte giderken arabam bo�uluyor gaz yemiyor mesela 5te giderken 80 i ge�miyor son gaz gaz yemiyor ve vites k���lt�yorum anca 2. viteste son gaz bas�nca gidiyor silkeleme yap�yor sonra benzine al�yorum biraz gidiyorum t�pe bika� defa almay� deniyorum d�zeliyor biraz daha gittikten sonra yine ayn�s�n� yap�yor ustaya g�t�r�yorum arabam t�pte hi� s�k�nt� yapm�yor ustan�n yan�nda �aka gibi.. benzindede sabahlar� �al��t�r�yorum giderken silkeleme yap�yor gaza bas�nca ileri geri at�yor titreme yap�yor. yard�mc� olursan�z �ok sevinirim...