+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1991 OPEL VECTRA A 1.6

1991 OPEL VECTRA A 1.6

ARKADAŞLAR ARABAM DAHA ÖNCE İLK ÇALIŞMADAN SONRA TÜPE GEÇİŞTE STOP EDİYORDU.1 KM GİDİNCE SORUN GİDİYORDU.ÇOK NADİREN DEVİR SAATİ ANİ DEĞİŞİMLER GÖSTERİYORDU TÜPTEYKEN.
    ŞİMDİ İSE ARIZA LAMBASI YANIYOR DEVİR 2 GÜN ÖNCE İLK ÇALIŞTIRMADA 3000 BİNE ÇIKIYORDU.TÜPE GEÇİNCE SÖNÜYORDU.ŞİMDİ 500 LERDE KALIYOR.MOTOR ÜZERİNDE ÖN TARAFTA BULUNAN 4 KABLO GİRİŞLİ DEVİR SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRDİM ARIZA DEVAM EDİYOR VE ARIZA LAMBASI YANIYOR.SERVİSTE VE ÖZEL BİR TAMİRCİDE BİLGİSAYARLA KONTROL ETMEK İSTEDİK AMA OLMADI.TÜPE GEÇİNCE ARIZA LAMBASI SÖNÜYOR.
    BEN ÖZÜRLÜ BİRİYİM ARABAM BENİM BACAKLARIM.SORUNU KİMSE ÇÖZEMEDİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Cevap: 1991 OPEL VECTRA A 1.6

Sayın Gulbas27,

Eğer Ankaradaysanız yardımcı olmak üzere sizi servisimize davet ediyoruz. Aracınızın Benzinde problemi varsa da Ortağı olduğumuz Özel Opel Servisinde ücretsiz sorunlarınızı gidermek istiyoruz.

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı gulbas27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ARABAM DAHA ÖNCE İLK ÇALIŞMADAN SONRA TÜPE GEÇİŞTE STOP EDİYORDU.1 KM GİDİNCE SORUN GİDİYORDU.ÇOK NADİREN DEVİR SAATİ ANİ DEĞİŞİMLER GÖSTERİYORDU TÜPTEYKEN.
    ŞİMDİ İSE ARIZA LAMBASI YANIYOR DEVİR 2 GÜN ÖNCE İLK ÇALIŞTIRMADA 3000 BİNE ÇIKIYORDU.TÜPE GEÇİNCE SÖNÜYORDU.ŞİMDİ 500 LERDE KALIYOR.MOTOR ÜZERİNDE ÖN TARAFTA BULUNAN 4 KABLO GİRİŞLİ DEVİR SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRDİM ARIZA DEVAM EDİYOR VE ARIZA LAMBASI YANIYOR.SERVİSTE VE ÖZEL BİR TAMİRCİDE BİLGİSAYARLA KONTROL ETMEK İSTEDİK AMA OLMADI.TÜPE GEÇİNCE ARIZA LAMBASI SÖNÜYOR.
    BEN ÖZÜRLÜ BİRİYİM ARABAM BENİM BACAKLARIM.SORUNU KİMSE ÇÖZEMEDİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    SAYIN GÜLBAS;

Aracınızın markası,modeli,aracınızdaki lpg sisteminin markası,motor arıza kodunun ne olduğu ve nerde ikamet ettiğiniz hakkında bilgi verirseniz size yardımcı olmaya çalışalım.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ

ARKADAŞLAR BEN HATAY/İSKENDERUN DAYIM.BUGÜN SABAH BENZİNDE ÇALIŞTIRDIM ZOR ÇALIŞTI.ZATEN ÖNCE BENZİNDE ÇALIŞIP SONRA TÜPE GEÇİYORUM TEK NOKTA ENJEKSİYONLU OLDUĞU İÇİN.GAZ PEDALINA BASARAK ÇALIŞTIRDIM.30-40 SANİYE GAZ PEDALINA BASARAK ARA GAZ VERDİM.İŞE ÖYLE GİTTİM AMA ARIZA LAMBASI HALA YANIYOR.EĞER CUMARTESİ HAL OLMAZSA BİTTİĞİMİN TAM RESMİDİR. ARABADA DEVİR AYARLAYICI SENSÖRÜ SIFIR TAKTIM OLMADI TEKRAR SENSÖRÜ İADE ETTİM.OKSİJEN SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİM.PARÇACI DENEME İÇİN VERİYOR.OLMAZSA GERİ İADE VEREBİLİYORUM.
    ARABAM 91 MODEL VECTRA A MOTOR 1.6 cc C16NZ SERİSİ TEK NOKTA ENJEKSİYONLU.LPG LOVATO MARKA.ARIZA LAMBASI İÇİN TÜPÜ TAKAN ARKADAŞ RÖLE TAKMIŞTI.SORUNSUZ 5 YIL GEÇTİ.RÖLELER DEĞİŞTİRİLDİ SORUN ONLARDAN DEĞİL.BENZİNDE SORUN OLMAZSA ANLAYACAĞIM TÜP ARIZALI.AMA İKİSİNDE DE SORUN VAR.
    İLGİLENİP ÇEVAP VEREN ARKADAŞLARA ŞİMDİ DEN TEŞEKKÜRLER.ALLAH RAZI OLSUN.

ARACIM 1991 MODEL OPEL VECTRA 1600 cc MOTOR SERİSİ C16NZ TEK NIKTA ENJEKSİYONLU.LPG LOVATO 5 YIL BOYUNCA SORUNSUZ ÇALIŞTI.SERVİSTE VE ÖZEL SERVİSTE CİHAZLA BAĞLANAMADILAR.SERVİSTE BAĞLANTILARI KONTROL EDİN DİYORDU.ÖZEL SERVİSTE İSE KONTAĞI KAPATIN ARIZA 60 sn BEKLEYİN KONTAĞI AÇIN TALİMATLARINI UYGULADIK.HATTA AKÜNÜN ARTI UCUNU 3 DAKİKA BOŞA ALDIK VE MONTAJINI YAPTIK.KONTAĞI YENİDEN AÇIN TALİMATINI UYGULADIK ARIZA LAMBASI KAÇ DEFA YANDI SÖNDÜ DİYE SORDU CİHAZ AMA LAMBA DİREK YANIYORDU.VE SONUNDA AKŞAM OLDU.CUMARTESİ TEK KABLOLU OLAN OKSİJEN SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİM.İNANIN PİSİKOLOJİM BOZULDU.
    İLGİLENEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

AYRICA MOCAN OTOMOTİVE BU ŞAHANE TEKLİFLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BOL KAZANÇLAR DİLERİM.KEŞKE ANKARA DA OLSAYDIMAMA HATAY/İSKENDERUN DAYIM

ARACIM 1991 MODEL OPEL VECTRA 1600 cc MOTOR SERİSİ C16NZ TEK NIKTA ENJEKSİYONLU.LPG LOVATO 5 YIL BOYUNCA SORUNSUZ ÇALIŞTI.SERVİSTE VE ÖZEL SERVİSTE CİHAZLA BAĞLANAMADILAR.SERVİSTE BAĞLANTILARI KONTROL EDİN DİYORDU.BENİM TAMİRCİMDEKİ LEPTOP DA İSE KONTAĞI KAPATIN ARIZA 60 sn BEKLEYİN KONTAĞI AÇIN TALİMATLARINI UYGULADIK.HATTA AKÜNÜN ARTI UCUNU 3 DAKİKA BOŞA ALDIK VE MONTAJINI YAPTIK.KONTAĞI YENİDEN AÇIN TALİMATINI UYGULADIK ARIZA LAMBASI KAÇ DEFA YANDI SÖNDÜ DİYE SORDU CİHAZ AMA LAMBA DİREK YANIYORDU.VE SONUNDA AKŞAM OLDU.CUMARTESİ TEK KABLOLU OLAN OKSİJEN SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİM.İNANIN PİSİKOLOJİM BOZULDU.

AYRICA MOCAN OTOMOTİVE BU ŞAHANE TEKLİFLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.AMA BEN HATAY/İSKENDERUN DA İKAMET EDİYORUM.

Sayın Gulbaş,

Ankara'da olsaydınız size hizmet vermekten onur duyardık. Ankara'ya yolunuz düşerde her zaman bekleriz.

Saygılarımızla

Alıntı gulbas27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARACIM 1991 MODEL OPEL VECTRA 1600 cc MOTOR SERİSİ C16NZ TEK NIKTA ENJEKSİYONLU.LPG LOVATO 5 YIL BOYUNCA SORUNSUZ ÇALIŞTI.SERVİSTE VE ÖZEL SERVİSTE CİHAZLA BAĞLANAMADILAR.SERVİSTE BAĞLANTILARI KONTROL EDİN DİYORDU.BENİM TAMİRCİMDEKİ LEPTOP DA İSE KONTAĞI KAPATIN ARIZA 60 sn BEKLEYİN KONTAĞI AÇIN TALİMATLARINI UYGULADIK.HATTA AKÜNÜN ARTI UCUNU 3 DAKİKA BOŞA ALDIK VE MONTAJINI YAPTIK.KONTAĞI YENİDEN AÇIN TALİMATINI UYGULADIK ARIZA LAMBASI KAÇ DEFA YANDI SÖNDÜ DİYE SORDU CİHAZ AMA LAMBA DİREK YANIYORDU.VE SONUNDA AKŞAM OLDU.CUMARTESİ TEK KABLOLU OLAN OKSİJEN SENSÖRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİM.İNANIN PİSİKOLOJİM BOZULDU.

AYRICA MOCAN OTOMOTİVE BU ŞAHANE TEKLİFLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.AMA BEN HATAY/İSKENDERUN DA İKAMET EDİYORUM.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

iSKENDURUN-HATAY DA KÖKLÜ OTO LPG BAYİMİZ OLARAK GÖZÜKÜYOR. 2A MÜHENDİSLİ ADINA BAYİLİK YAPAN TÜM FİRMALARIMIZ BİRBİRİNDEN KALİTELİ VE İYİ HİZMER VERMEYİ KENDİLERİNE İLKE EDİNMİŞLERDİR.MÜŞTERİLERİMİZ TÜM SIKINTILARI MUTLAKA ÇÖZÜME KAVUŞTURULUR.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

ARKADAŞLAR OKSİJEN SENSÖRÜ VE DEVİR SENSÖRÜ DEĞİŞTİRİLDİ.ARIZA LAMBASI SÖNMEDİ VE DEVİR PROBLEMİ DEVAM EDİYOR.BEYNİ ANKARAYA GÖNDERDİM NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.BİLGİSAYARLA BEYNE BAĞLANILAMIYOR.USTAM MANİFOTUN ÇOK ISINDIĞINI SÖYLEDİ VE SONUÇ SIFIR.BU SAKAT HALİMLE YOLDA KALACAĞIMDAN KORKUYORUM.NEDEN BEYNE BAĞLANMIYOR.MTOR KISMINDAKİ SOKET DİREK BEYNE Mİ GELİYOR ACABA.ÖLÇÜ ALETİYLE KONTROL ETMEM İÇİN NELER YAPABİLİRİM.ÖNCE BEYNE BAĞLANMAM ŞART OLDU.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler