Arkadaşlar 2.5 yıldır BRC kullanıyorum.Ancak ilk taktırdığım günden beri çözülemeyen bir problemim vardı.Bende sürekli bu form olsun yetkili servisim olsun iletiyordum.Ve sürekli ilgi alaka gördüm.Aslında bu problem beni çok da rahatsız etmiyordu.Sorun hava soğuyunca benzinden gaza geçerken stop ediyordum.Fakat son zamanlarda artık canım sıkılmaya başlamıştı.Işıklarda beklerken stop etmek pek hoş olmuyordu.Yine sorunumu değerli 2A çalışanlarına ilettiğimde bana hemen yardım elini uzattılar.Neyse lafı uzatmayayım.Garanti sürem dolmasına rağmen bana yetkili bir kişi görevlendirdiler.Servise gittim ve montajımla ilgili her türlü incelemeyi yaparak sorunu buldu ve çözdü.Ayrıca arabamla ilgili ayarları yolda giderken kontrol etti.Ben sanmıyorum ki Türkiyede hiç bir firma bu kadar ciddi ve satış sonrası bu kadar ilgili olsun.Garanti sürem dolmasına rağmen benden yardımlarını esirgemeyen 2A yöneticilerine ve benimle gerçekten yakından ilgilenerek sorunumu çözen 2A çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Bundan sonra LPG taktıracak arkadaşlara da hiç tereddüt etmeden BRC yi tercih etmelerini öneririm.Saygılarımla.