+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: focus ikaz lambası

focus ikaz lambası

2005 focus aracım var. 2998 ağustos ayında internet üzerinden de bir hayli araştırarak lpg taktırmaya karar verdim. araştırmalarımda da kafamı en çok kurcalayan motor ikaz lambasının yanması oldu. brc servisleriyle telefonda görüştüm. tatmin edici açıklamalarıyla (can bey) tercihim mocan otogaz oldu. montaj esnasında ve sonrasında ilgileri bilgileri çok iyi idi. sorularıma bile sabırla cevap verdiler içim rahat olarak ayrıldım. 3000 km den sonra korktuğum başıma geldi ve ikaz lambası yanmaya başladı. normalde çok evhamlı olmama rağmen hiç rahatsızlık duymadım. kurban bayramı tatili için ankaraya geldiğimde övünç beyi aradım. 9 günlük tatil boyunca servisi açmayacaklarını söyledi kendisinin de il dışında olduğunu. sonra ne mi oldu? övünç bey bayramın tatil olan 5. günü geldi ve akşamın saat 5'inden hemen hemen 2 saat ve buz gibi bir havada uğraşarak sorunu çözdü. bu arada arabada benim bahsettiğim problemlere de olası çözümler üretti.işi bilmek başka tabi. bütün bunlar için de hiçbir ücret talep etmedi. taktırırken de içim çok rahattı şimdi de. araba neredeyse lpg taktırma ücretini amorti etti. bu insanların iş ahlakını Allah tüm ülkemize yaysın ve onlardan razı olsun. sorunsuz bayii boşuna olunmuyormuş demek ki...

Cevap: focus ikaz lambası

Sayın Mehgun,

Hafızamız bizi yanıltmıyorsa aracınızı Yozgat'ta kullanıyordunuz. Maalesef bazı istasyonlarda çok kalitesiz yakıt satılabiliyor. Tahminimiz ve sizinle de görüşmelerimizde Kalitesiz Yakıt sonrasında İkaz lambasının yandığını söylediğinizi hatırlamaktayız.

Yakıtınızı Kaliteli LPG satan yerlerden almanızı tavsiye eder, Sizlere Hizmet vermekten Mutluluk Duyacağımızı belirtir, Sonraki Ankara Ziyaretinizde Kahvemizi içmeye bekleriz.

En Derin Saygı ve Sevgilerimizle

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

2005 model yeni focus aracıma yaklaşık 2 yıl önce BRC montajı yaptırdım. Ben de başlangıçta motor ikaz ışığının yanması ile ilgili tereddütler yaşadım. Ama gözümü karartıp takdırdım.
    Yaklaşık 1 ay kadar öncesine kadar hiç bir sorun yaşamadım. Bir g,n araç 3500-4000 devielerde iken silkeleme yapmaya ve arkasından motor ikaz ışıüını yakmaya başladı.
    Aracımı hemen ilk montajını yaptırdığım ve şimdi Ankara'da hatırı sayılır bir pazar payına sahip olan BRC yetkili servisine götürdüm. Aracımın katalitik konverterının tıkandığını söyleyip başlarından savdılar. Şöyle ki araç bahsettiğim arızayı sadece benzinde iken yapıyordu.
    Neyse meslekdaşım Yalın'ın sayesinde aracımı MOCAN'a götürdüm ve bütün sorunlarım çözüldü.
    MOCAN'da çalışan herkese başta Övünç'e çok teşekkürler.:PDT_136:

Sayın RİF,

Montajınız bizim olmasa dahi sorununuzu çözmeyi kendimize görev olarak addederiz.

Aracınızdaki sorunların düzelmesi bizleri memnun etmektedir.

Hakkımızdaki düşünceleriniz için teşekkür eder, bu vesileyle saygılarımızı sunarız.

Alıntı rif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2005 model yeni focus aracıma yaklaşık 2 yıl önce BRC montajı yaptırdım. Ben de başlangıçta motor ikaz ışığının yanması ile ilgili tereddütler yaşadım. Ama gözümü karartıp takdırdım.
    Yaklaşık 1 ay kadar öncesine kadar hiç bir sorun yaşamadım. Bir g,n araç 3500-4000 devielerde iken silkeleme yapmaya ve arkasından motor ikaz ışıüını yakmaya başladı.
    Aracımı hemen ilk montajını yaptırdığım ve şimdi Ankara'da hatırı sayılır bir pazar payına sahip olan BRC yetkili servisine götürdüm. Aracımın katalitik konverterının tıkandığını söyleyip başlarından savdılar. Şöyle ki araç bahsettiğim arızayı sadece benzinde iken yapıyordu.
    Neyse meslekdaşım Yalın'ın sayesinde aracımı MOCAN'a götürdüm ve bütün sorunlarım çözüldü.
    MOCAN'da çalışan herkese başta Övünç'e çok teşekkürler.:PDT_136:

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler