+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracım stop ediyor

aracım stop ediyor

Arkadaşlar iyi günler 2001 model 70s ie sahibiyim aracı haziran ayında aldım aldıktan 1 ay sonra başlayan bir sorunu yetkili servis,elektrik ustası,LPG ustası,4-5 adet tamirci çözemedi.Aracım trafikte seyrederken (Genelde yokuş inerken ve köşe dönerken ayağımı gazdan çektiğim zaman) önce devir sıfıra düşüyor ve kesinlikle gaz yemiyor (araç bu halde çalışıyor) ardından debriyaja bastığım zaman ise stop ediyor vites küçültüp ayağımı debriyajdan çeksem de sıfır devirde çaşılmaya devam ediyor ancak seyir halinde kontakla arabayı çalışır hale getiriyorum.Araçta BRC marka tüp var ama bu sorun benzinde de giderkende oldu.Her yolu denedim çıkma bir gaz kelebeği buldum değiştirdim,akü başlığını söküp beklettim,bujileri hava filtresini değiştirdim,tam ismini bilemiyorum rolant sensörü galiba o parçayı da değiştirdim ancak yine de çözüm yok.Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.Bu arada araç soğuk ve ya sıca farketmiyor bu sorunun ortaya çıkması için sadece tamirci arabaya bindiğinde yapmıyor.Teşekkürler......

Cevap: aracım stop ediyor

Öncelikle aracınızın benzinde düzgün çalışmasını sağlayınız.İlgili link'i incelemenizi tavsiye ederiz.İyi çalışmalar
    http://www.2a-lpg.com/forum/fiat-kul...aya-t4302.html

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler