+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hyundai - Accent ERA 1.6...2006 yardım lütfen lpg taktırmak istiyorum

Hyundai - Accent ERA 1.6...2006 yardım lütfen lpg taktırmak istiyorum

lpg tartırmak istiyorum ama önceki aracıma (fort-focus) voltran marka taktırdım, yakıtı ve çekişi çok iyiydi yani süper desem yalan olmaz ama bunun dışında bir sürü problemi vardı, mesela yokuşta her zaman, düz yolda ise 3,5-4 bin devir yapınca hararet göstergesi (lpg'de iken) en üst tepeye çıkıyor yani gidecek yer olsa daha da gidecek bunun yanında yokuş bitince ve devir 3 binin altına inince hareret 10 saniyede yerine geliyor yani esasında ısı gerçekte yükselmiyor, bir de debriyaja basınca hemen stop ediyor, ışıklarda durunca stop ediyor, tank tam dolu değilken tanktan şamandıra sesi geliyor şamandıra sağa sola çarpıyor ses çıkarıyor, okul ile ev arası 2 km kışın gaza geçmeden okula varmış oluyorum yani hep benzin kullanıyorum buda hiç ekonomik olmuyor, birinde tanktan motora gelen gaz borusu hatalı montajdan dolayı sağa sola sürtünerek delindi, montaj hatası olmasına rağmen 65 ytl para ödeyip yenisini taktırdım...... daha bir sürü sorun.

acaba brc'de bu sorunları yaşayacak mıyım?
    adanada taktıracağım, şimdiki fiyat ne kadar ve taksit imkanı var mı?

Cevap: Hyundai - Accent ERA 1.6...2006 yardım lütfen lpg taktırmak istiyorum

Yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montajda sorun yaşamazsınız.
    Kampanya fiatımız 1500tl 10 taksit.Ayrıca belirtmek isteriz ki aracınız ile ayni model araçlara Hyundai ile yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda sıfır araçlara garantisi bozulmadan BRC montajı yapılmaktadır.
    İlginize teşekkür ederiz.

Cevap: Hyundai - Accent ERA 1.6...2006 yardım lütfen lpg taktırmak istiyorum

teşekkür ederim, 3 tane aynı koyunu pc'm kilitlendi ondan dolayı açılmış, ikisini silerseniz sevinirim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler