+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 207 GT 'me Acil LPG Arıyorum

Peugeot 207 GT 'me Acil LPG Arıyorum

Merhabalar ismim Canberk.

Peugeot Marka 207 Model GT 2007 Model Serisi ( Peugeot 207 GT ) 2007 Model aracım var
    150 beygir.
    1.6 motor

Benim sorunum aracımın enjektörleri dışarıda değil motor içinde yani teknik olarak ( motora işeme ) motora direk püskürtme olduğu için klasik LPG uymuyor benim aracıma.

Eminimki 207 GT kullanıcısı çoktur. Bu araç çok benzin yiyor acilen LPG geçmem lazım eğer türkiye dışından getirtme şansımız varsa onada razıyım

Bu konuda ne yapabiliriz ?

Aracın tüm özelliklerini verdim getirmem zor uzakta oturuyorum bu nedenle kesin cevap lazım bana yardım ederseniz sevinirim.

Şayet böyle bir lpg varsa uyumlu aracıma yada getirtebiliyorsak yurt dışından maliyeti nedir ?

Saygılar

Cevap: Peugeot 207 GT 'me Acil LPG Arıyorum

Merhaba

FSI motorlara uygulandığı için mevcut sistemler aracınıza uygulacaktır, araç turbo olduğundan ilave bir cihaz takılması gerekiyor. Yetkili servisler bilgi sahibi zaten, direk görüşürseniz yardımcı olacaktır. Montajı yapacak olan servise aracın gücü hakkında önceden kesinlikle bilgi verinki, benim yaşadığım gibi sorunlar yaşamayın. Aracı kasası ile değerlendirip gaz borularını ve enjektörleri standart araçlara göre takıyorlar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler