+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mesut bey ve fast sistem..

Meraba Mesut bey, Brcden, Sequentten, Fastten ve 24ten haberimizin olmadigi bir tarihte, sirali sistem diye bir sey cikmis, soyle tasarruf sagliyormus boyle performans sagliyormus dediler. Biz de opel vectra b 2.0 16 v aracimiza gaz taktiracagiz diye gittik Ankaraya.
            9-10 ay sonra Kadir beyden ogrendik ki bizim taktirdigimiz, sizin su hic sevmediginiz fastin ta kendisi. Benim arabamda yakittan yakita gecerken asiri derecede devir dusmesi problemi var. Bu problemin hareket halindeyken beni nasil sikintiya soktugunu tahmin edebilirsiniz.
            Kadir bey bana sizi tavsiye etti ama sizin fasta olan dusuncelerinizi okudukca umitsizlige kapilmaya basladim. Ben Karabukte oturuyorum ve calisiyorum. Her zaman Ankaraya gelme imkanim olmuyor. Yakin bir tarihte izne ayrilacagim. Biliyorum Fasti hic sevmiyorsunuz ama sizden randevu alsam gelince problemimle ilgilenebilir misiniz?
            Ilgi ve alakanizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler...

Merhabalar..
    Aracinizdaki Fast sistemi ocu olarak gormekten vazgecin.Ben su an her ne kadar da Fasti kotulesem totalde 550 adet araca donusum yaptim o sistemle.Iclerinde Dodge Durango Mercedes-Benz S600-500-320 Bmw 740i 750i gibi cok klas otomobiller de var.Ancak 2004 9. ayindan bu yana 24 uygulamasi yapiyorum.Sisteminizdeki sorun-sorunlar cok basit bir yontemle 3-5 dakikada giderilebilecek cinsten.Ne zaman isterseniz atelyemize bekleriz.

Iyi gunler dilerim...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler