+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Volkswagen GOLF 5 için uygulama varmı..

Volkswagen GOLF 5 için uygulama varmı..

Merhaba

2004 model GOLF 5 sahibiyim..LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum..Fakat yaptığım araştırmalarda GOLF 5 lerde elektronik sorunlar meydana geldiğini duydum..BRC nin ustaları n,bu konuda beni aydınlatabilir mi..?

Teşekkür ederim.

Cevap: Volkswagen GOLF 5 için uygulama varmı..

Sayın Shalici,

Golf 5 Euro4 normunda çalışmaktadır, Aracın Elektronik Sistemi hassastır. LPG dönüşümü yapılırken "Hazır Soketli Enjektör Tesisatı" kullanılması gerekmekte ve bu araçta Akü Kutup Başlarının sökülmemesi gerekmektedir. ( Sökülürse de Boğaz Kelebeği Adaptasyonu mutlaka yapılmalıdır)

Sonuçta Yetkili Servislerde yapılacak LPG dönüşümlerinde böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Yetkili Servis Listesini Ana Sayfada bulabilirsiniz

veya detaylı bilgiyi Firmamızdan da alabilirsiniz.

Saygılarımızla

Alıntı shalici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

2004 model GOLF 5 sahibiyim..LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum..Fakat yaptığım araştırmalarda GOLF 5 lerde elektronik sorunlar meydana geldiğini duydum..BRC nin ustaları n,bu konuda beni aydınlatabilir mi..?

Teşekkür ederim.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Cevap: Volkswagen GOLF 5 için uygulama varmı..

Alıntı shalici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Teşekkür ederim.
    Sorun yok ,problem yok; performans ve ekonomi var volkswagen golf5 lerde Brc my-07 plug and driwe ile mükemmel sonuçlar elde ediliyor.yılda 100.000 km yapan araçlarımız sadece bakımlarına geliyorlar.Yetkili servislerimize güvenle montaj yaptırabilirsiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler